reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
mileea, super, gratuluję!
Faktycznie jakby coś się dobrego działo w tym roku :)
Bardzo dobrze się zaczął.
Ja też po wizycie wróciłam z dużo lepszym humorem, hormony podobno w porządku, na każdym jajniku po 7 jajeczek, od razu ustalono, że w piątek jeszcze wizyta, w poniedziałek punkcja, a najprawdopodobniej w środę transfer - w życiu nie wiedziałam, że to tak szybko się toczy.... :szok:
 
Kate ale optymistycznie rozpoczęłaś ten rok!!! ciesze się z Tobą :-D ledwo się rok zaczął a Tobie już wynagrodzona została cierpliwość!
Mila ale musisz być szczęśliwa usłyszeć serduszko... Gratuluje!
Jutro kolejne podglądanie a ja już 14 dzień stymulacji :-( to chyba nie jest normalne żeby tak długo się stymulować, boje się że to nic dobrego nie wróży :-(
 
Sony, od 2dc biorę Gonal po 150 j./dobę, dziś jest 6dc. i włączyli mi Citrelle (od razu podali pierwszą dawkę bo podobno jakiś pęcherzyk już za duży i trzeba go powstrzymać) i Menopur od jutra ze zmniejszaną stopniowo dawką Gonalu. Na razie takie zalecenia do piątku. Powiedzieli, że problem może być po stronie męża ale równie dobrze po mojej, bo mam dużo zrostów...
Wszystko okaże się w piątek, a potem w poniedziałek... Nadal bardzo się boję, ale dali mi dziś tyle nadziei, że trochę bardziej optymistycznie patrzę na ten cały proces - byłam na skraju depresji...
 
pingwinek a gdzie Ty podchodzisz do IVF ? a podawali Ci rozmiar pęcherzyków i estradiol? Boje sie żeby mnie nie przestymulowali :baffled:
 
masia...ja cie pamietam kochanie i zobacz mnie, takiemu beznadziejnemu przypadkowi sie udalo, to wam wszystkim napewno tez sie uda!! nie martw sie....teraz czas na was!

Pingwinek...no widzisz jak wszystko pieknie i szybko sie uklada! piekny wynik, nie jestes ani przestymulowana, ani nie masz za malo jajeczek...normalnie ksiazkowa jestes kochana!! cudownie!
rok 2013 zaczal sie dobrze i przejmujcie szybko ta dobra paleczke!!

Adus...no jestem szczesliwa, chociaz ci powiem, ze ja i tak za bardzo w to wzystko co sie dzieje nie wierze...
Adus ty sie nie martw, ze tak dlugo trwa twoje stymulka, u mnie bylo tak samo, nawet sie martwilam pamietam, ze okres dostane (ale polozna powiedziala, ze przy takich lekach to niemozliwe)...i w sumie wychodowalam az za duzo jajek. takze sie sie martw, tylko mysl pozytywnie, widocznie i u ciebie trzeba troszke dluzej poczekac!
 
reklama
Aduś, ja jestem w Novum, to moje pierwsze podejście. Spisywali rozmiar pęcherzyków, bardzo szybko to mówił, ale wymienił jedną 15 kilka jedenastek, dziesiątek, jedną ósemkę i siódemkę... nie zapamiętałam wszystkiego, ale mówił, że na razie 10 się nadaje do zapłodnienia. Ja też się panicznie boję przestymulowania, co powiedziałam potem pielęgniarce, ale powiedziała, że im się jeszcze nie zdarzyło przestymulowanie. Nie wiem, czy to prawda, ale uwierzyłam, że wiedzą, co robią. Estradiolu nie podawali, to, co podali, to napisałam wyżej, więcej nic nie brałam.
 
Do góry