reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

lawendowy_sen - masz ode mnie buziaka za zrozumienie dla bliźniaków :* - widzę, że u Ciebie też bliźniaki miałyby jak w raju, więc życzę Ci ich z całego serca :)
A bobaski Anne Geddes są jak promyczki nadziei - dziękuję za wklejanie :) Jakoś tak jestem dziś w o wiele lepszym nastroju, też dzięki Wam :)
 
reklama
madzialenak - tak, aż mi się nie chce wierzyć - cuduję i szaleję, wczoraj biegałam dla poprawy krążenia, wybieram ostrożnie jedzenie z lodówki pod kątem tego, co ma jakieś wartości odżywcze, a co tylko zapcha żołądek, łykam propolis, piję koncentrat z granatu, nie wiem, co jeszcze robić, żeby te maluszki u mnie zostały... A Ty jak się czujesz?
 
Pingwinku dziękuję w miarę dobrze, dzisiaj w pracy dopadły mnie znowu mdłości, okropne uczucie ale co tam wytrzymam :-), dodatkowo brzuch mnie bolał a właściwie to chyba macica, musiałam wziąć nospę, maluszek się rozpycha czytałam, że pęcherzyk rośnie ok 1,1 mm dziennie.

Co do diety to ja brałam i biorę witaminy femibion natal clasic i koenzym Q10, po transferze dieta wysokobiałkowa, choć powiem Ci, że bokiem mi wychodzą już produkty białkowe i teraz jem ich mniej, ale za to codziennie staram się jeść warzywka, owoce, dużo zup gotuję, kupuję ryby wędzone, piję soczki wyciskane.
 
Ostatnia edycja:
Madzialenak, pewnie kolejna próba będzie w naszym Invimedzie. A kiedy, to jest bardzo dobre pytanie, bo sama chciałabym wiedzieć. Teraz, kiedy M nie ma pracy i ledwo wiążemy koniec z końcem i bez pomocy moich rodziców, to byłoby ciężko, to drugie podejście odpada. Najpierw musi znaleźć prace i musimy ciut odbić się od dna.
 
lawendowy_sen - masz ode mnie buziaka za zrozumienie dla bliźniaków :* - widzę, że u Ciebie też bliźniaki miałyby jak w raju, więc życzę Ci ich z całego serca :)
A bobaski Anne Geddes są jak promyczki nadziei - dziękuję za wklejanie :) Jakoś tak jestem dziś w o wiele lepszym nastroju, też dzięki Wam :)

Pingwinek, bardzo dziękuję :-) Nie ukrywam, że zawsze marzyłam o bliźniakach. Ale jedno Maleństwo, to teraz też szczyt moich marzeń.

Cieszę się, że choć trochę poprawiłam Ci humorek
 
hej, właśnie weszłam sprawdzić i przed snem poczytać co u was słychać a tu takie dobre nowiny :-)

Kate - rewelacja!!!! Wyrzuć te sikańce bo tylko niepotrzebnie cię zestresowały:wściekła/y:. Gratuluję. Tak trzymuj :)

Miliaa - aż trudno mi sobie wyobrazić jaka musisz być szczęśliwa słysząc serduszko:-).

A ja jutro idę na wizytę do kliniki aby się dowiedzieć co dalej robimy. Trochę mam mętlik w głowie bo nie wiem o co mam dokładnie zapytać a niestety moja lekarka jakoś bardzo dozuje mi informacje. Jak nie zadam pytania to nic nie powie:wściekła/y: i pewnie wizyta rozpoczeła by się dzień dobry i zakończyło do widzenia.
Jakie macie doświadczenia z CRIO? O co powinnam zapytać?
 
reklama
Madzialenak - wszystko da się znieść dla maluszka :) Ja już włączyłam sporo białka, w razie przestymulowania - mam jakąś fobię, bo bardzo się tego boję... To dobrze, że włączyłaś witaminy, choć ja Folik na przemian z Feminatal Classic biorę od 4 lat, nieraz już odstawiałam, bo miałam dość złudnych nadziei. Teraz biorę Folik. Koenzym Q10 mam w szafce, na pewno można? A bóle brzucha to dobry objaw, naciągają się więzadła. Ale super, bardzo się cieszę, że już masz w brzusiu maluszka :)
 
Do góry