reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
tak na prawdę to tylko Wy mnie rozumiecie bo jak slyszę gadkę typu "musicie wyluzować to wtedy się uda", "nie myśl o tym bo wtedy się nie uda" to rzygać mi się już chce
 
hola - ja też miałam mieszane uczucia co do zabiegu, ale z drugiej strony chodzić w takim stanie cały czas to, jak siedzenie na bombie. A tak przynajmniej to jest zakończone i możemy się regenerowac i myśleć co dalej. Trzymaj się, musimy to przetrwać :)
 
Hola, Retiolandia - ehhh kobietki ile musialyscie przejsc ostatanio, mam nadzieje ze teraz szybko dojdziecie do siebie chociaz fizycznie i bedziecie mogly walczyc dalej. Bardzo Was podziwiam i wierze ze w koncu to cierpienie zostanie wynagrodzone. Najgorsze jest chyba znowu to czekanie... trzymajcie sie dzielnie...

Asiex - wiesz ja tez ostatanio duzo myslalam o tym czy jeden czy dwa zarodki chociaz u nas podawany jest tylko jeden - i tak jak wczesniej myslalam ze bardzo bym chciala dwa to teraz mam odwrotnie... Roxii mnie troszke przekonala - ja oczywiscie tez marze o conajmniej dwojce bobasow ale tak: jesli ma byc to i tak bedzie dzidzia czy podadza jeden czy dwa, wiadomo blizniaki wieksze ryzyko powiklan, z reguly sa mniejsze i szybciej sie rodza. No i po narodzinach z blizniakami tez nie lekko - ja naprzyklad nie mialabym nikogo do pomocy...Wiadomo i przy pojedynczej ciazy wszystko moze sie wydarzyc ale ja jakos chyba wole byc spokojniejsza i sprobowac z jednym. No to ja bynajmniej mam takie zdanie - ale wiem ze duzo dziewczyn tutaj chcialo i chce miec podawane dwa babelki:) Z reszta tutaj w UK bardzo zadko podaja dwa, jak ja sie jeszcze przed stymulacja pytalam to powiedzieli mi ze nie ma takiej opcji podaja jedno bo dwa to za duze ryzyko a oni daza do zdrowej i spokojnej ciazy...
 
Lotinda - mialas hiperke - to tak jak ja - a teraz bedziesz podchodzic na cyklu naturalnym?? Mi teraz kazali odczekac najlepiej do trzeciego okresu a potem podchodzenie na cyklu stymulowanym - ale mysle ze u mnie te odczekiwanie dlatego ze maja za duzo ludzi niz dlatego ze musze dojsc do siebie ehhh to czekanie dobija...no ale co zrobic.
 
Zuzia ja miałam hiperke i czekałam do pierwszej miesiączki, dziś piąty dzień cyklu i wszytsko w porządku. A co do stymulowanego cyklu to ja już dwa razy miałam stymulowany i się nie udało tym razem biore tylko estrofem na lepsze endometrium i wizyta za tydzień.
 
Kurde fajnie masz - ja juz pierwsza @ mam za soba, przed swietami przyjdzie kolejna chce sprobowac dzwonic do nich ale niewiadomo czy mnie przyjma jak nie to bede musiala poczekac na styczniowa@. Potem znowu czekanie do 23 dc i wtedy rozpoczecie stymulacji.... ehhhh
 
reklama
Do góry