reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Agapl, dzisiaj mamy wizytę u ginekologa-androloga. Mam nadzieję, że powie mojemu mężowi, w jaki sposób poprawić jakość żołnierzyków.

Misia, jeszcze chwilę cierpliwości i będziesz w domku. Zawsze najlepiej dochodzi się do zdrowia w domowych pieleszach.

Kinga, trzymam kciuki!!!! Będzie dobrze.

Gotadora, dzisiaj słoneczko zawędrowało do mnie.
Jak tam badania? Myślę o Tobie.

Hola, mam nadzieję, że pojechałaś wczoraj do szpitala. Odezwij się do nas, Kochana.
 
reklama
Czy któraś z Was oglądała ostatnio jakąś fajną komedię? Bo muszę się ciut odstresować, a najlepszy na to film jakiś ( bo nad książką wątpię, żebym się dzisiaj potrafiła skupić)
 
Kochane piszecie o różnych bakteriach - a jak wysło że je macie czy może podczas cytologii? Zaczynam się zastanawiać czy nie powinnam przed styczniem porobioć jeszcze jakiś badań....
 
Magdalena, ja przed transferem walczyłam z zapaleniem dróg moczowych. Brałam 4 różne antybiotyki i nic nie pomagało.
Ale w końcu udało się pozbyć bakterii ecoli.
 
Magdalena_wawa - to nie jest cytologia, ale też wymaz pobiera się. Ja miałam robiony posiew ogólny oraz w kierunku ureaplasma i mycoplasma, a poza tym do tego antybiogram zrobiony.

Agapl- dzięki za podpowiedź odnośnie filmu, ale już go oglądałam i polecam. Jak dla mnie super film. A jakaś inna komedia może?

A ja jeszcze mam około 5,5 godz.czekania na telefon ( mam nadzieję, że nikt nie zadzwoni). Kurcze. Nie wiem jak to wytrzymam. Normalnie schizę mam ;) i nie potrafię o niczym innym myśleć.
 
witajcie dziewczyny ja wczoraj mialam pierwsze usg i jest pecherzyk z malutka fasolka :-) ale zeby zobaczyc serduszko musimy powtorzyc za tydzien:baffled:boimy sie
 
Marcysiowa - dzięki. Właśnie potrzeba mi coś do pooglądania relaksującego. Z tej stronki korzystam sama też.

Leśna32 - nie stresuj się kobietko. Fasolka jest i będzie rosnąć :).... Zobaczysz. Kciuki za kolejne podglądanie ze słuchaniem serduszka mocno zaciskam &&&&&&&&&&& :) Będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry