reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Magdalena_wawa - ja w pierwszym cyklu po IVF i nawet w kolejnym miałam więcej pęcherzyków niż normalnie. Więc jasne, że teoretycznie można. Ale praktycznie musiałby to być cud właśnie ( chociaż podobno takie się zdarzają), bo przecież każda para z jakiejś przyczyny decyduje się na IVF.
 
reklama
Fusun mi się też takie cuda nie zdarzą, bo jak mego w końcu widzę to również nie wtedy co trzeba :-( ale ... już niedługo zaczną się przygotowania...wierzę, chcę żeby już i się boje ... tak wszystko na raz :szok:
 
Fusun to co napisałaś napawa mnie nadzieją!Kinga pozostało mi bardzo wierzyć w cuda! Przyczyn braku powodzenia przez ostatnie 7 lat w moim przypadku nie znaleziono. Więc bardzo bardzo wierzę w każdy cień szansy na cud :-)
 
Kate, ale piszesz ze twoja znajoma nie ma jajowodu, a ja niema obu.. przy braku jednego nie ma jakiegos problemu jesli jest po tej stronie owulka.. Boli mnie tez kręgosłup i biodro, i promieniuje na nogę troche.. wiem z tak czetso bywa we wczesnej ciązy, tym bardziej przy tylozgięciu które ja mam .. Niestety ja w cuda u siebie nie wierzę wogóle, jesetm jedną na milion ale w tych pechowych przypadkach niestety.. jesli do wt nie przyjdzie i tak sie u dr dowiem o co cho..
Pozatym troche sie dzis napracowałam przy urządzaniu sypialni na drugim piętrze.. teraz to już dwa pokoje czekają na moje nienarodzone dzieciaczki :-:)-( aż żal patrzeć, może kiedyś w nich zamieszkają...
Gotadora, a ty 20 też w Invikcie będziesz czy ja źle pamiętam?
 
reklama
Do góry