reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pełna nadziei to jesteś jak rodzynek;-), u mnie w pracy jest nas 2, a chłopstwa z 10 min., z tym, że koleżanka piętro niżej z 2 siedzi, a ja z resztą na górze:-)
 
Przed chwią dzwoniłam - beta hcg mam 207,73!!!!
Dziewczyny czy to naprawdę oznacza że się udało?????????????? :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Molla, jeszcze nic nie wiem. A to czekanie jest najgorsze. Mają dzwonić, ale dokładnie kiedy to nastąpi to Bóg jeden wie i embriolog, pewnie.
Ale delikatnie napisałaś, "niezdyscyplinowanymi". Z dzieciakami, to nie jest jeszcze tak najgorzej, najgosi w dzisiejszych czasach są niestety rodzice.
 
pewnie różyczka na 100% po dwóch, max 3 dniach sprawdź jak przyrasta. Mówiłam, że teraz jest wysyp.
p.s.ile miałaś zarodków podane?
 
reklama
Do góry