reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam podane 2 zarodki. Dziś 10dpt.....
Nie wiem co mam ze sobą zrobić - tak się cieszę :-):-):-):-)
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Cała się trzęsę no i zapłąkana już jestem oczywiście :)))
 
kurcze nie było mnie godzinę i ciężko mi nadrobić, tyle napisałyscie :)

Sony, ja na drugi dzień po punkcji czuła się w miarę ok, odczuwałam ból jajnika, pewnie przez ilość komórek,ale jakby nie było jest to zabieg i warto odpocząć.
Mnie od razu lekarz zapytał czy chce zwolnienie i na ile, a że w pracy powiedziałam że nie będzie mnie 2 tygodnie to mam wolne do testowania.

Coleta dziekuje, musi nam się udać!!!Listopad będzie dla nas miesiącem dobrych wiadomości!!! :)

Olamakota
główka do góry...mamy dwójkę naszych dzieci w brzuszku i niech zostaną z nami na wspaniałe 9 miesięcy..!!
 
Różyczka
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Różyczko- życzę Ci powodzenia i bardzo mocno trzymam kciuki za wysoką betkę!

Olamakota- WOW kochanie,ale masz piękne wyniki-Mola ma rację ktoś tam wije sobie gniazdko:tak: ja podczas pierwszej weryfikacji i to w 4 dpt miałam betę poniżej 1 więc u mnie nie było śladu po zastrzyku a teraz oczekuję na przyjście na świat dwójki kochanych,wyczekanych dzieci. Przykro mi z powodu trzeciego zarodka,ale najwyraźniej te 2 co masz w brzuszku są bardzo silne:-)

AgaPl- o kurka nie wiem,co oznaczają te Twoje wyniki a co lekarz na to mówi? Musisz wierzyć słonko,że wszystko będzie dobrze,czasami im mniej wiemy tym lepiej,bo jak człowiek wie zbyt dużo to się stresuje..będę mocno trzymać kciuki za Twojego mrożaczka, wierzę,ze zostanie z Tobą na 9 miesięcy. U mnie jakoś leci,raz jest lepiej raz gorzej, ciąża moja nie jest łatwa i nie jestem jedną z kobiet,która wspaniale się czuje w ciąży-wręcz przeciwnie,ale nie będę ględzić-cieszę się,że spotkał nas ten cud i zniosę wszystko dla dobra dzieci!
 
reklama
Do góry