reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witajcie :) pamiętacie mnie jeszcze? Nie udzielam się bo czekam na wyniki kariotypów. Odebrałam AMH i mam 3,4. Czy to nie za dużo? Dziwi mnie jedno, wcześniej na usg miałam po 5 pęcherzyków antralnych a ostatnio było ich 20 na prawym i trochę mniej na lewym. Czy to może być po stymulacji? Miałyscie tak? i to AMH podwyższone wskazywałoby na PCO :-(
Elcia
, Królowa fal gratuluję Wam dziewczyny :-)

Wszystkim, którym ten raz się nie udał - trzeba wierzyć, szukać przyczyny i iść dalej.

Dziewczyny czy te leki o których piszecie clexane i encorton są bez recepty i czy można je ot tak sobie podać bez wiedzy lekarza?

I kolejne pytanie, oj pytań do Was to ja mam sporo :) czy aby przystąpić do takiego programu np 2+1 to nie trzeba mieć dobrych wyników nasienia i AMH? Słyszałam, że wymogi mają spore.
 
reklama
Oto dekalog, nie tylko na dzisiaj, ale myślę, że na całe życie.
Miłego dzionka♥

popkorn.pl_inne_289842.jpg
 
Tosia też podpinam sie pod Twoje pytanie. Szukam na necie informacji o krtyeriach przystąpienia do progamu ale nic nie znalazłam po za info z ich strony ze warunki przystąpienia do programu nie różnią się od zwykłych kryteriów uczestnictwa w programie leczenia niepłodności.
A drugi pytanie - kto jest godny polecenia z lekarzy tam pracujących?
 
Cześć dziewczęta:-).
gizas jeden pełny cykl to normalnie stymulka i wykorzystanie tego co z niej powstało. i każdy następny tak samo. czyli drugi to byłby dopiero po wykorzystaniu wszystkich mrozaczków. Ja cię nie namawiam tylko daje info do rozważenia. wiadomo że każdemu może kto inny spasować. Ja na razie jestem zadowolona ale ze stumulacji bo przynajmniej mam mrozaczki i to podobno dobrej jakości a nie tak jak w poprzedniej klinice.

Tosiu gdyby były takie wymogi to ja nie miałabym szans do programu przystąpić bo moje amh to 0,57 a morfologia u mojego m tylko 2%. więc to nieprawda o tych wymogach. najlepiej zadzwoń do kliniki i zapytaj albo poczytaj na ich stronie.
co do leków to oba są na receptę. ja sama bym ich sobie nie zapodała ale np. lolitka tak zrobiła i ma synusia i mrozaczki:-).
teraz od gina na pewno mam encorton a jeśli mi nie przepisze clexane albo frexyparyny to i tak sobie załawię recepte i wezmę ale myślę że nie bede musiała bo pewnie mi przepisze tyle że na 100%.
lawendowy Ty jesteś naszym dobrym duchem :-).
 
Tosiu i gizas jeśli chodzi o lekarzy to jestem tam krótko i mam do czynienia wyłącznie z dr. mercikiem. mnie on odpowiada chociaż gadułą to go nazwać nie można. trzeba go ciągnąć za język ale jak się oswoi z pacjentkom to jest ok. nie jest jakiś szarmancki ale nie oto tu chodzi. kiedy po poczytaniu forum podpytałam o leki to bez problemu rozważył sprawe bez żadnych wątów czy fochów. pani embriolog gołka też fajna dziewczyna i odniosłam wrażenie że zalezy jej na efektach pracy, pani anastezjolog też fajna przed punkcją wszystko tłumaczyła jak małemu dziecku, tak dobra i fajna kobieta. Ale tak jak pisałam każdy może mieć inne odczucia.
 
Elcia, Krolowafal!!!! Dziewczyny, myslę, że moę się już z Wami cieszyć i życzyć najpiekniejszych 9 miesięcy! Elcia, nie chcę nic sugerować, ale Twoja beta wskazuje na bliźnięta :-) Ja miałam zblizony wynik w 12 dpt i teraz mam w brzuszku dwie fasolki :-D:-) Gratulacje Dziewczyny!!!!!!

Fusun, Gotadora myslami jestem z Wami. Niech te 2 tygodnie upłyną szybko i bezstresowo a później żebyście się nam chwaliły wysokimi betkami :-):-D

Hola, Gizas, mysle, że ten pakiet 2+1 to uczciwa propozycja. Jak by nie przeliczać wyjdzie taniej a jesli mieliby coś jeszcze zwrócić to godna rozważenia. Taki pakiet daje nadzieję na sukces, bo jest kilka podejść, do tego mrozaczki - szanse są duże.
 
Elcia, Królowa fal przede wszytskim gratuluję Wam dziewczyny.
Ja wczoraj byłam na pierwszej weyfikacji czyli niczego się nie dowaiedziałam konkretnego.
betę mam 2,7 co może być po ovitrellu
estradiol wyjechał w kosmos i mam 3100
a progesteron niziutki 14 tylko.
Czekam więc na czwartek bo będzie cokowliek wiecej wiadomu.
A mam jeszcze pytanie czy pa relanium miałyście zawroty glowy, sennośc wpadanie na różne przedmioty, jestem w pracy i nic nie moge robić kręci mi się w głowie jak nic.
Pozdrawiam wszystkie.
 
reklama
eevlee ja też tak myślę dlatego do nie przystąpiłam i już weim że oszczedność jest duza. podejscie w poprzedniej klinice jedno jedyne bez mrozaczków kosztował mnie 19000, więc teraz nie ma co porównywać ani kasy ani efektów.
retiolandia i inne dziewczyny które brały relanium czy wiecie po co ono jest podawane? jaki ma dawać skutek? chodzi tylko o uspokojenie czy o coś wiecej?
 
Do góry