reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Onlyone dziękuje! mam nadzieje,ze po transferze 2 zarodkow,tak jak u Ciebie tez i u mnie beda blizniaki.Pamietasz moze jaka mialas bete na poczatku ciazy?
Moj lekarz mowi,ze jestem na pograniczu.Jest zbyt wczesnie by okreslic czy blizniaki...hmmm.
 
reklama
Lady Sena u mnie pierwsza beta byla 304 10dpt ale mialam trojaczki, a poza tym nie sugeruj sie tak bardzo beta - najwazniejsze zeby ladnie rosla. Czasem beta wcale nie wskazuje na blizniaki, a okazuje sie ze sa! Takze zycze blizniakow, a co najwazniejsze zdrowia!!!!
 
Lady Sena - gratulacje :))).... Trzymam kciuki za wyższą betę.

A propo czy ktoś wie co oznacza kiepski wynik Inhibiny B - 6 ? Tylko :( Bo niestety teraz choruję i nie mam jak się umówić do swojego lekarza. Wiem, że to zaś kiepski wynik ( to wiem na pewno), ale o czym konkretnie świadczy? Bo czytam na necie i nic mocno konkretnego nie ma napisanego.
 
Lady Sena - gratulacje! Ciesze się razem z Tobą. Takie wieści podnosza nas wszystkie na duchu i daja nadzieję na powodzenie! Ciesz się swoim szczęciem i niech betka przyrasta!
 
Dzięki dziewczynki za odpowiedzi. Mam jeszcze kilka saszetak Prenatal Pro Baby, tam jest i selen i cynk i inne witaminki. Nie wytrzymam do soboty chyba hihihiih

Lady Sena - Gratulacje!!! niech betka przyrasta ładnie :):):):)
 
KINGA badanieAMH wraz z Inhibiną B dają dokładny obraz rezerwy jajnikowej, im niższe tym jest gorzej. Tak mi powiedział lekarz. Moja inhibina B wynosiła ok.70.

Inhibina B odgrywa główną rolę jako marker wzrostu pęcherzyków jajnikowych i może być potencjalnym narzędziem do oceny odpowiedzi na indukcję owulacji przez działanie FSH. Odgrywa istotną rolę jako czynnik prognostyczny we przedwczesnym wygasaniu czynności jajników oraz w zaburzeniach pochodzenia podwzgórzowego. Inhibina B jest podstawowym parametrem rezerwy jajnikowej, której stężenia we wczesnej fazie folikularnej odzwierciedlają liczbę oraz jakość pęcherzyków jajnikowych. Ocena stężenia inhibiny B znajduje zastosowanie w procedurach wspomaganego rozrodu jako czynnik predykcyjny odpowiedzi jajników na stymulację owulacji.
 
Kinga ja niestety nic nie wiem o inhibinie, ale wiem, że zwiazana jest z AMH. AMH im niższe tym gorzej, tak jak pisze madzialenak. A czy to badanie robiłaś z amh? Jesli tak to jakie amh Ci wyszło?
 
Tak, robiałam AMH i wiem, że mam też kiepskie - tylko 0,4... a z niską Inhibiną B to już chyba w ogóle będzie tragedia. No cóż. Jak wyzdrowieję to umówię się na kolejną wizytę z moimi wynikami i zobaczy się co dalej i czy z moimi komórkami w ogóle są szanse na udane IVF, czy trzeba szukać dawczyni.
 
reklama
Tak, robiałam AMH i wiem, że mam też kiepskie - tylko 0,4... a z niską Inhibiną B to już chyba w ogóle będzie tragedia. No cóż. Jak wyzdrowieję to umówię się na kolejną wizytę z moimi wynikami i zobaczy się co dalej i czy z moimi komórkami w ogóle są szanse na udane IVF, czy trzeba szukać dawczyni.
Kinga a jakie masz FSH i ile pęcherzyków zdołano wyhodować przy stymulacji?
 
Do góry