reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gienek może na jakiś ostry dyżur albo SOR jedź,albo karetkę wezwij! Może uda choc jednego maluszka uratować, a tymczasem nie kazał Ci gin więcej progestronu wziąć? Jak nie to zwiększ sobie dawke, nie zaszkodzi a może pomoże. Trzymam mocno kciuki za ciebie i maluszki!

Ja wyryczałam się porzadnie, zeżarłam dobre ciastko, popiłam pyszną naleweczką mojego teścia i już mi lepiej. Może jak sprzedam samochód to podejde 2 raz.
 
reklama
qrcze dziewc\zyny przykro mi bardzo....tyle zlych wiadomosci:*((

ale po tej burzy musi zawitac wreszcie slonce dla kazdej z oczekujacych...
 
Gieniek leć do szpitala na własną ręke i nie zostawiaj tefo tematu ! mnie też chcieli odesłać a potem dostałam krwotoku który bez fachowej pomocy nie skończył by się dobrze ....

Co za dzień dziecka niech to Q...wa szlak jasny ! Przepraszam ale to juz normalnie nie do opisania jakie to niesprawiedliwe !!!!
 
Boże Dziewczyny nie bylo mnie tu od rana a tu same zle wieści . Nie wiem co napisać tak mi smutno ;-( bardzo mi przykro, ze wam sie nie udało tym razem ale wierze, ze uzbieracie pieniążki na kolejny i w końcu zostaniecie mamami.
Joweg - trzymaj sie . Teraz zdrowie męża najważniejsze - oby wszystko było w porządku .

Gieniek - ;-( ;-( ;-( kochana lec do szpitala jak najszybciej - tam na pewno cię zatrzymają i dadzą progesteron dozylnie. Ja do 12 tc brałam konskie dawki progesteronu bo miałam niedobór i tez mogło sie tak skończyć . Moja koleżanka tez miała silne krwawienie i udało jej sie donosić ciaze ale lec do szpitala. Naprawdę wierze w to ze dzieciaczki zostaną z Tobą ...

Co do dzisiejszego dnia tez miałam dziś bardzo zły i aż sie poryczalam po wizycie bo tak mnie głupia położna zestresowala na USG , ze coś moze być nie tak z moja druga mniejsza dzidzia. Dała mi skierowanie do specjalistów za ok 9 dni .Tylko tak naprawdę tak wyglada straszna opieka w UK i brak doświadczenia i ani jednej wizyty u ginekologa. Jakos na każdej wizycie a było ich juz 4 wszystko zawsze wyglądało w porządku i ta różnica miedzy
dziećmi jest od początku . Tylko ze tu za każdym razem kto inny przyjmuje i robi USG wiec nikt nie zna Twojej sytuacji. Zreszta szkoda gadać , nie
wiem czy będę dalej do nich chodzić i sie stresowac przez ich brak kompetencji . Wole iść prywatnie raz na jakis czas do polskiej klinikii być spokojna. Dziś jak zadzwoniłam do Gamety to Moj gin sie usmial z tego co ta babka mi nagadala. Zreszta szkoda gadać ... Tyle o moim dniu ...

Trzymajcie sie kobietki ....
 
Gieniek,moj ty Boze, zamarlam, zaniemowilam, :-( Bede sie modlic za Ciebie i babelki. Kurna, jakie to zycie jest niesprawiedliwe!!!! Nigdy nie pojme tego,ze te kobiety ktore nie chca dzieci nie maja zadnych problemow z zajsciem a te ktore tak bardzo je pragna maja ciagle pod gorke!!! Tule i scicskam Cie mocno. Myslami jestem z Toba.Mam nadzieje,ze jestes juz w szpitalu pod okiem lekarzy.Daj nam znac jak tylko bedziesz mogla, kochana :-(

Napierajka, :-( sciskam mocno. :-(
Nie sadzilam,ze ten maj zakonczy sie tyloma smutkami. Czerwiec tez zaczyna sie nienajlepiej :-:)-:)-(

Joweg, trzymaj sie kochana :-(

Katee82, jak ja bym chciala zeby @ wreszcie przyszla, bo to co mam w tej chwili to jakis cyrk. Wczoraj totalny zastoj.Dzis podobnie.
 
Lola216, ty faktycznie wypnij sie na tch niekompetentych lekarzy i polozne. Tobie stres jest teraz najmniej potrzebny i na dodatek bezpodstawny. Mojej znajomej , ktora byla w ciazy blizniaczej lekarka powiedziala,ze ciazy nie doniesie. Ona wyszla z gabinetu zalana lzami a po 7 miesiacach urodzila zdrowa dwojke ktora dzis ma 10 lat. Jeden z bliznakow, tez byl mniejszy. Do 3 roku zycia byl niejadek hiih DZis ten niejadek je wiecej niz jego brat blizniak,ktory w dziecinstwie byl lakomczuszkiem hihihi Idz to polsiego lekarza i sie nie denerwuj.:tak:
 
termin @ miniol , nic nie leci muli mnie na @ ale nic niema :/ ale jestem zla , jezdiemy z mezem do lekrza !!!! on niema juz sily walczyc ale ja mam i bede za niego !!!!
 
reklama
gieniek...prosze napisz co tam u ciebie, bo bardzo sie denerwuje...modle sie, zeby wszystko okazalo sie wielka przykra pomylka...
agapl...a jak ty sie czujesz?
joweg...tobie tempka zaczela ladnie piac sie w gore...zycze ci duzo sily i wytrwalosci, bedzie dobrze!
 
Do góry