reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Agapl, nawet nie wyibrazam sobie ja sie czujedz, mocno tule i wspolczuje. Garaco wierze ze jak juz udasz sie po swoje sniezynki to szybko sie zadomowia w Twoim brzusiu.
Przykro mil ale ja nie mam pojecia jakie powinny byc nastepne kroki w twojej sytuacji ale poczekaj chwile i pewnie nasze forumowe expertki posluza Ci rada.
Jeszcze raz tule mocno:-(
 
reklama
agapl13- strasznie mi przykro , mocno tule :*

giniek-ja dzis na hcg bylam, ale wynik jutro :) ale moja temperatura nie rosnie wiec nie licze na cuda :(

kto jutro robi sikanca????
 
Ostatnia edycja:
agapl13 :( przykro mi kochana... Dobrze jednak że masz możliwosć szybkiego podejścia znowu. gorzej jak byś nie miała już morożaczków... Trzymaj się i pisz nam co dalej u ciebie będzie.

Hope po cihutku gratuluję:) oby teraz ładnie rosła:)

joweg już wytrzymasz ten jeden dzień. to juz tak niedługo...

a ja nadal nie czuję nic nawet o tym nie myślę. wpisałam sobie w kalendarz kiedy na betkę i przypominam sobie o wszystkim dopiero jak otwieram to forum. psychicznie wewnętrzny ład i spokój... Co to może znaczyć??
 
Anioleczek twoj spokoj to najlepsza rzecz ktora mogla ci sie terza przytrafic. Oznacza ze Twoje malenstwa maja idealne srodowisko do rozwoju. Tak trzymaj!;-)
 
Agapl,
az zaniemowilam, tak mi bardzo przykro... Tule Cie mocno kochana. I nadal trzymam za Ciebie kciuki, bo wierze ze sie nie poddasz, zeby nastepnym razem Ci sie udalo :) na pewno sie uda.
 
hope - super optymistyczna wiadomość :tak::tak::tak: Oby takich na tym forum było jak najwięcej. Trzymam kciuki za kolejną betę :-)

Gienek
- "burzę" się trochę o te wcześniejsze weryfikacje w sumie dlatego,że niektóre dziewczyny,widać mocno się tym stresują. Być może to kwestia przyzwyczajenia w przypadku kiedy podchodzi się po raz kolejny,nie wiem. Wiem za to,że z pewnością ja za każdym razem przeżywałabym stres czy tym razem beta urośnie prawidłowo,więc odpowiada mi to dłuższe czekanie na stuprocentowy wynik ;) - choć wiadomo,że w przypadku pozytywnego wyniku czekają kolejne.... ;))))). Dla każdego coś innego ;))))
 
agapl bardzo Ci współczuję i trzymam kciuki żeby Ci się udało następnym razem

Ja dzisiaj miałam zrobić sikańca, ale stchórzyłam :)))
Ale jutro chyba zrobię, będzie 11dpt...
 
reklama
Last time ja absolutnie nie bronię tych 3 weryfikacji, po prostu ja jestem okropnie niecierpliwą osobą i wolę wiedzieć szybciej,żeby nastawić się psychicznie. Najgorsze zawsze było to jak starałam się naturalnie pamiętam,że czekałam sobie spokojnie te 14 dni,żeby zrobić test i zawsze byłam pewna,że jestem w ciąży,bo miałam wszystkie objawy a jak robiłam test to było okropne rozczarowanie i tego samego dnia od razu okres...:-( to było moje pierwsze podejście, przy pierwszej werce wiedziałam,że może mi nic nie wyjść,bo to szybko,więc jak dostałam wynik poniżej 1 było mi przykro,ale wiedziałam,że 2 weryfikacja już mi powie,czy jest szansa..no i okazało się,że była. Masz rację każdy jest inny i jednemu to pasuje a innemu nie! A ty kiedy testujesz kochana?
 
Do góry