reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
agapl - zawsze to jakieś pocieszenie,bo przecież kiedy po takich wiadomościach,kiedy wiesz,że nawet śnieżynek nie ma,to chyba ciężej udźwignąć spadający na nas ciężar smutku. Myślę,że szybko będziesz mogła podejść do kolejnego transferu.
 
agapl przytulam Cię mocno ....


Moje wyniki
B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG)
2.6 _ mIU/ml

Estradiol 17-beta (E2)



Progesteron (PRG)
46.62 _ ng/ml
1767 _ pg/ml
 
agapl...kochana, bardzo mi przykro...tym bardziej, ze mocno ci kibicowalam!! damn!! szkoda, kurde!:-( czyli jednak endo przeszkadza w zagniezdzaniu...
to sie troche zmartwilam co ze mna bedzie...:eek:
hope...tak przy pierwszej weryfikacji miala tez gieniek i potem wyszlo, ze ma blizniaki !!:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Agapl13 malutka tak mocno Cię przytulam i ściskam, kurna już tak ślicznie wszystko przyrosło..nic z tego nie rozumiem:( dobrze,że masz 4 śnieżynki na pewno będziesz mogła przystąpić szybciutko do transferu! A ty szłaś długim czy krótkim protokołem?
Hope28 wynik masz super:-) ja w 4 dpt miałam 0,6 więc u Ciebie już się za działo, trzymam teraz kciuki za ładne przyrosty! Co do 3 weryfikacji to nie trzeba ich robić w Invicta można gdziekolwiek i wysłać wyniki smsem do lekarza. Jest to stresujące,ale z drugiej strony dla mnie bardziej stresujące było by czekanie 14 dni w niepewności.
Marcikuk czekam z niecierpliwością na wiadomości odnośnie USG genetycznego, może już będzie płeć widać?:tak:
Joweg ty też dzisiaj testujesz, nie denerwuj się i jak będziesz miała wyniki daj nam znać.
Miliaa czwartek już tuż tuż, zaciskam mocno kciuki!!!!
Last time Twoje dowcipy są plastrem na nasze rany, pisz pisz !!!
Adusia mam nadzieję,że się nie odzywasz,bo jesteś w euforii,że ładna beta, jeśli jednak coś poszło nie tak to jesteśmy z Tobą..
 
reklama
Od rana zastanawiam sie, co moglo byc tego przyczyna. Byc moze to endometrioza a moze zaburzenie immunologiczne? Moze moj organizm traktuje zarodek jak cialo obce, ktore zwalcza? Sadzicie ,ze lekarka powinna mi zalecic jakies dodatkowe badania? Powiedzcie mi prosze bo mam metlik w glowie. Teraz powinnam udac sie na usg kontrolne?
Przepraszam ,ze wprowadzilam dzis na forum ziarenko smutnego nastroju. :-(

Dziewczyny odliczajace do testu. Trzymam nadal za was mocno kciuki!!! Wierze,ze Wam sie powiedzie.

hope28, gratuluje betki :)
 
Do góry