reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
last time - skoro ja sikałam ze śmiechu to tez musiały to poczuć, a chwilowo maja mamusine poczucie humoru.

miliaa- ja bym zadzwoniła do lekarza tak dla samej siebie.

agapl - myślę ze te plamienia to coś innego a okres dopiero przyjdzie. Bo w sumie pisałaś ze plamienia miałaś niewielkie.

aniloeczek - mnie w klinice kazali liczyć wiek ciąży następująco: od dnia transferu odjąć tyle dni ilu dniowe zarodki mialam podane i od tego wybiku odjac dwa tygodnie. Czyli transfer mialam 27 marca 6 - dniowe zarodeczki tj 27-6=21 czyli od 21 marca mam odjac dwa tygodnie i tam chyba 8 marca wychodzi. A pierwsze usg pokazało ze zarodeczki starsze o dwa dni.

Emek moj mnie dzisiaj znowu kocha chyba jak dzieci zobaczył bo mnie z wrażenia do kina zabiera.
 
last time...kochana ale na ciebie tez czekamy w koncu, tryskasz humorem to dzidzia szczesliwa pewnie w brzuszku siedzi:tak:

No kochana, jak przeczytałam tego posta to aż się ciarkami "oblałam" (naprawdę).
Przecież nie będę na tym etapie siać paniki swoją osobą na forum ;) - w głowie,nie powiem - tysiące myśli...... im bliżej,tym ze mną gorzej ;))) hehe. Jednak ja tam na siebie zawsze mam sposób hihi (lata praktyki ;))
 
marcikuk - to życzę,by te wrażenia z Twoim mężem tak już zostały na zawsze ;) i będziesz miała na kino dożywocie ;))). Mój M. nie przepada za kinem ale kto wie,jeśli się uda,to może z okazji Dnia Dziecka ;)))) mnie zaskoczy :)
 
last time - kobitko moja droga tobie z takim podejściem musi się udać i koniec. Ja tu caly czas kciuki zaciskam i palce krzyzuje bo w UK tak robia zamiast kciuków trzymać. I nogi tez często krzyżuje bo mi sie sikac chce a;e przy okazji zaciskam je za ciebie :-):-)
 
reklama
Oj,dziewczynki moje kochane,nawet nie wiece ile bym dała,by ta kropeczka już ze mną została. Strumieniem słońca bym jej życie otuliła,tak bardzo bym chciała,by ze mną była...
 
Do góry