reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
bunka33 to chyba dobry znak:-)
ja sie stresuje jutrzejszym dniem, po prostu sie boje:oo:

Ja to już nic nie wiem.Raz mi się wydaje,że dobry za chwilę myślę,że to na @.
Och szkoda,że nie można tak szybko wiedzieć czy się udało....
Miska126
Kochana będzie dobrze i wrócicie w powiększonym gronie do domu:tak:

miśka - a daj spokój kobieto, dzień 5 i cisza, zero objawów, dosłownie zero!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeraża mnie to
bunka który to dzień po?

wczoraj aż sobie popłakiwałam ztego powodu i do dość konkretnie mnie wzięło:szok:

Oj to chyba dobry objaw zero objawów;-)

A ja jestem 3 dzien po transferze;-)
 
Meg - spokojnie. Mnie 4 dnia po transferze piersi zaczęły bolec jak na okres i tez mówiłam do mojego emka ze chyba nici. 6 dnia wstałam i tak mnie bolały dziwnie ze zrobiłam test. spokojnie jest jeszcze wcześnie. Niektóre kobitki nie maja objawów wcale przez pierwsze tygodnie. Poczekaj cierpliwie i nie płacz bo ci nie pomoże. Głowa do góry i myśl pozytywnie. Ja wiem ze to czekanie dobija bo ja tez szukałam u siebie rożnych oznak a większość z nich była podobna do tych okresowych. I tez sobie popłakiwałam, ja miałam dwa dni na tak a później dwa na nie. kiedy testujesz?

miska - nie boj się, to nie boli a później musisz tylko czekać. Bedzie dobrze.

Misia - (swoja droga więcej miśków nie ma???:-D ) ze mnie tez jakieś dziwne farfocle wylatują odkąd miałam ostatnie plamienia. Jakieś takie szare coś. Kazali się nie martwic to się nie martwimy, prawda?

milaa - to dla dziewczynki proponuje Marta po cioci marcik :-D:-D:-D

Co do imion to my od kilku lat mamy gotowe po jednym dla każdego a teraz po mału zaczynamy myśleć na drugimi.
 
Bunka - ja tez uważam, że brak objawów to dobry objaw. Ja kiedyś już urodziłam dziecko i pamiętam, że mój cykl, w którym zaciążyłam charakteryzował się tym, że ... nie było objawów. Tj. chyba z 2-3 dni przed terminem @ pojawiła mi się kreska na brzuchu, no i nie puchł mi brzuszek na @. A na tym etapie była to ciąża bliźniacza, więc wydawałoby się, że objawy się podwoją :-) Nie miałam żadnych plamień, nie było mi niedobrze itd. pewnie dlatego teraz tak niepokoi mnie, że cokolwiek się dzieje - bo właśnie spodziewałabym się, że nie będzie się nic działo.
Ja z powodu objawów miałam właśnie doła - zaczęłam więc ... szukać pomysłó na wakacje, wylądowałam w Chinach i Brazylii, a potem obejrzałam głupi program i poszłam spać. A teraz rozmroziłam ciasto, zażyłam progesteron i czekam przed TV, bo za 1/2 idę a msze pomodlić się o moje maluszki. Może nawet pójdę dać na intencję - ale jak to dyplomatycznie ująć :-)
Pozdrawiam - trzymaj się dzielnie.
 
Witam wszystkie staraczki oraz zafasokowane dziewczyny :)

Rzadko się wpisuję ale cały czas poczytuję Was :) Trzymam kciuki za kolejne sukcesy, kolejne szczęśliwe mamusie :)
Pozdrawiam cieplutko i również przesyłam fluidki :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

Wiem co przeżywacie ponieważ całkiem niedawno byłam na takim samym etapie i miałam takie same wątpliwości i obawy, pamiętajcie grunt to pozytywne nastawienie :)
 
Ostatnia edycja:
bunka...no raczej bym nie radzila, bo wyszedl zakalec...weeeez...po prostu jakies antytalencie jestem jezeli chodzi o pieczenie:confused2: trudno...ciasta nie bedzie, ale jak chcesz to i tak zapraszam!

Meg...zero objawow to tez objaw, wiec spokojnie:-) poza tym takie wahania nastrojow to tez o czyms swiadcza...mnie po antykoncepcji to na nerwy ciagle zbiera...a tobie na ciaze na placz:tak:

marcikuk...powiem ci, ze juz myslalam o tym imieniu:-) ale tak na serio pomysle jak sie uda, bo nie chce zapeszac...

dziewczynki jutro ta wizyta...troche sie zaczynam stresowac tym wszystkim, bo jakby dobrze poszlo to juz sie zaczner stymulowac od nastepnego weekendu...no ale czekam jeszcze na wyniki chlamydii i na ten nieszczesny posiew...
 
dziś to już myślałam, że jutro sikańca zrobię, ale chyba się powstrzymam. Na betę pójdę w piątek i wtedy poprzedze ją sikańcem. :-)
Dzięki dziewczyny
 
reklama
Miska 126 to dla ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)
 
Do góry