reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki, zastanawiam sie nad tym usg, pojde moze we wtorek po nowym roku i zobaczymy. zeby chociaz minal ten 7 tydzien.

wczoraj dzwonila do mnie moja doktor jeszcze raz, wyslalam jej cisnienia i pow ze sa zle i ze to tez swiadczy o zlym stanie ciazy....kazala lezec, do 9.01 bede lezec plackiem w takim razie. musze brac leki na nadcisnieni, dzis ide zalatwic recepte.
ciagle mowila ze ciaza zle rokuje, zagrozona itd...a potem dodawala: ale spokojnie...eh....jak tu byc spokojnym. Tylko jak leze to cisnienie mam w normie. Nie krwawie, nic sie nie dzieje, ale moze dlatego ze biore ogromne dawki lekow na podtrzymanie (luteina 100mg 3 razy na dobe, estradiol 2mg 3 razy dziennie). 3majcie kciuki. Mam nadzieje ze jednak dzidzia ze mna zostanie!!!

Pozdrawiam Was!
 
reklama
postanowione, umowie sie na wtorek na usg u nas w szpitalu. Maja dobry sprzet z tego co wiem, nawet bardzo dobry. pracuje w przychodni, wiec przyjma mnie bez problemu. Macie racje, opinia dwoch lekarzy nie zaszkodzi.
 
Aisha_23 Trzymam mocno za Was kciuki , niestety ja też bym Ci radziła iść na USG. Wiem ,że masz zaufanie do lekarki ale to nic złego sprawdzić jej opinie. Zrobisz jak uważasz sama , mimo wszystko wierzę że musi być dobrze.:-)

sakmi1 Masz rację odpuść 1 cykl i podlecz się , a jak dojdziesz do siebie to zaczniesz od nowa.

juditka Dzięki za fluidki przydadzą się.

kosik Dzięki za informację.
Rano krew oddałam i zobaczymy co będzie , wyniki ok 16.
Przeczuć jakoś żadnych nie mam , ale ze względu na wszystkie porażki bardziej nastawiona jestem na nie.

Więc trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny.
 
Kobitki

Dawno mnie tu nie było ale kiedyś.....nie robiłam nic innego tylko pisałam na tym forum....ono bardzo pomaga....trzymam za was wszystkie kciuki...głowy do góry.....wszystkiego dobrego na nowy rok....
 
Matylda dzięki za życzenia. Śliczna ta Twoja córeczka :)

Jo.M czekam z niecierpliwością na wynik. Kciukow nie puszczam nawet na chwile!

Aisha, do łóżka marsz i zobaczymy sie we wtorek :) rownież kciuki zacisniete za dzidzie. Niech pięknie rośnie
 
aisha_23 trzymam za ciebie kciuki kochana , pisalam do ciebie na gg , nie wiem czy odpisalas ale mi cos gg nie dziala juz dwa dni :/


dziewczyny jakie plany na sylwestera ????:) kto zostajew ze mna na forum heheh ?:D

brak @ -39 dzien cyklu :/ caly czas mi sie wydaje ze zaraz cos poleci mi ale dalej nic :) pozdrawiam i do potem bo do pracy mykam :D
 
Hej wam w dzisiajszy ponury dzien. U mnie bez zmain zero czego kolwiek i martwi mnie to bo pamietam po pierwszym transwerze bylo tak samo,przy drugim po tygodniu bolalo mnie wszystko bez przerwy i mam obawy ze bedzie :no:
 
Joweg, a masz jakieś objawy?

Kaska, nie sugeruj sie objawami poprzedniej ciazy. Każda ciaza jest inna. Trzymam kciuki żeby było dobrze!
 
reklama
Do góry