reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

czarnykot - piękny synuś!

kosik - gratuluję, tak się cieszę, że Ci się udało. Ja tak obawiam się tego kriotranferu...

Bety - jednym zdaniem "tak jak powinno być!"

Jo.M., Magdusia - trzymajcie się Dziewczyny i dbajcie o siebie, trzymam kciuki za wysokie betki

sakmi, palu - co u Was?

joweg - stres też nie pomaga, spokojnie, ja po ostatnim IMSI dostałam @ w 45 dc

A wszystkim Wam życzę spokojnych, radosnych, rodzinnych Świąt, aby spełniały się Wasze największe marzenia:tak:
 
reklama
Witam dziewczyny , Święta już coraz bliżej więc przesyłam Wam Wszystkim życzenia:

Jak obyczaj karze stary według ojców naszej wiary
Pragnę złożyć Wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia
Niechaj Gwiazda Betlejemska , która świeci dziś o zmroku
Zaprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku.


Zajrzę po Świętach co u Was słychać.
Pozdrawiam
 
Dziewczynki i ja dołączam do świątecznych życzeń. Spokojnych i radosnych! A pod choinkę składam Wam sto prezentów z ciążowymi wiruskami &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
Uściski!
 

Czesc Dziewczyny.
Ja rowniez skladam wszystkim najserdeczniejsze zyczenia swiateczne.

ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

Niech pod świąteczną choinką znajdzie się radość,
szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie
i spełnienie marzeń w Nowym Roku
:-):-)

ششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش
 
Hej Dziewczynki,
moja dzisiejsza betka to 381,4 a więc rośnie:tak:. A progesteron 50,35 ng/ml - poszperałam w necie i niby jest w normie, ale Bety i Aisha - Wy macie dużo większy. Aisha, czy u Ciebie też jest w ng/ml, bo robią też w nmol/l i wtedy są wyższe normy o 3 i coś po przecinku. Ja biorę 8 tabletek dopochwowo luteiny, to też pewnie podwyższa wynik. Zadzwonię po świętach do kliniki, ale mam nadzieję, że skoro betka rośnie, to ten progesteron może być (tym bardziej, że biorę jeszcze luteinę).

Agniecha - nic się nie martw, będzie ok ;-)
Wesołych Świąt Wam życzę i spełnienia najskrytszych marzeń.
 
kosik - nic sie nie martw. progestron nie wazny - przeciez bierzesz tablety. betka jest ok...zobacz na moje betki. ja w 13dpt mialam nizsza niz twoja.....bedzie dobrze


Kochane - zycze wam z calego serca blogoslawienstwa Bozego w waszej drodze do macierzystwa. Zycze wam, zeby swieta uplynely w radosci i spokoju, zeby oczekiwanie na dziecie bylo krotsze i mniej meczace, zebyscie nie czuly sie samotne w tej walce, zebyscie z nadzieja podchodzily do kazdej proby i z sila przyjmowaly co los przynosi. a w miedzyczasie - juz jutro - mase prezentow i milosci wzajemnej, umiejetnosci cieszenia sie chwila.....RADOSNYCH SWIAT
 
Ostatnia edycja:
reklama
kosik ja mam progesteron w ng/ml moze dlatego taka roznica.Nie martw sie, wyslij wyniki lekarzowi. mysle ze jest ok. moja beta nizsza, slabo przyrasta, ale jakos to bedzie. wiem to. buziaki.
 
Do góry