reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Magdalena Markiewicz. trzymaj się ciepło , ja byłam dziś na krwi i też zobaczymy co będzie . Mi pomaga planowanie kolejnej próby , wczoraj przejrzałam prawie wszystkie kliniki pod względem cen i mamm zamiar jeszcze wykonać parę telefonów aby dopytać o szczegóły . kredyt też już sprawdziłam w kilku bankach więc jestem zwarta i gotowa aby walczyć dalej.
 
reklama
Dzieki dziewczyny, powiem wam ze tym razem dobrze to zniosłam, bez żadnego załamania. W grudniu jak tylko dostane 2 okrs dzwonie do kliniki:),. jeden plus uda mi sie impreza planowana od 4 miesiecy. 2 grudnia jade na koncert i takiego czadu damy z dziewczynami ze bede miała dosyc picia na nastepny rok:)
 
Meg a jakie tabl.anty masz?I którą dziś wzięłaś?Ja mam 4 dopiero i dobrze sie czuję jak na razie.Ja mam Regulon.
Magdusia - ja biorę Marcilon. Mam go brać cały ten cykl i następny pewnie też ( choć nie wiem ) dzisiaj tj. 8 dzień jak biorę. Apetyt jak cholera.
Nikt nie brał nic osłonowo?? Zapomniałam zapytac o to lekarza.

Labo75 - trzymaj się kochana
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry babeczki
któraś pytała o crio, i leki , u mnie wyglądało to tak :
-1 i 1/2 encorton ( od 1dc)
- 1/4 Clo -od 2do 7 dc(żeby na pewno był pęcherzyk dominujący)
- od 12dc monitoring (mam długie cykle 17dc zaczęła się owulacja)
od 17dc :
-8x Luteina

po transferze :
-2x estrofem
-1amp claxine
- encorton i estrofen j.w.
 
reklama
Magdalena , Labo bardzo bardzo mi przykro, że się nie udało:-(
Meg no własnie czytałam sobie w necie o tych osłonowych, ale nie chciałabym ich sama brać-może ktoś bardziej doświadczony nam odpowie czy można brać
 
Do góry