reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
czesc dziewczyny wczoraj tak sie cieszylam ze dostalam @ a dzis juz sama nie wiem o co w tym chodzi ,wogole to moze byc ze po tych anty mam mega skapy okres ? wczoraj bylo malo a dzis to wogole porazka..... doradzcie prosze :)
 
hej dziewczyny w srode ide do lekarza a pewnie za 2 tygodnie usg niemoge sie juz doczekac trzymam kciuki za wszytkie dziewczyny ktore beda testowac pozdrawiam goaco
 
czesc dziewczyny wczoraj tak sie cieszylam ze dostalam @ a dzis juz sama nie wiem o co w tym chodzi ,wogole to moze byc ze po tych anty mam mega skapy okres ? wczoraj bylo malo a dzis to wogole porazka..... doradzcie prosze :)

Wszystko jest ok. Po tabletkach może być taki skąpy okres, więc się nie przejmuj:-)
 
czesc dziewczyny wczoraj tak sie cieszylam ze dostalam @ a dzis juz sama nie wiem o co w tym chodzi ,wogole to moze byc ze po tych anty mam mega skapy okres ? wczoraj bylo malo a dzis to wogole porazka..... doradzcie prosze :)

joweg ja tez tak miałam i dopytywałam lekarza czy tak może być !! może!!
ja mialam okres nie całe 2 dni :/
 
reklama
joweg pliss nakreśli w jednym zdaniu Twoją sytuację? okres i co dalej? ja odpuszczam na kilka miesięcy !! :) ale w tym czasie zaciskam za Was wszystkie :) kciukasy !!
 
Do góry