reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

joweg ja ciupie teraz w lego star wars:) a jutro mam zamiar isc na besen, poszła bym na siłownie bo juz nie byłam 2 tygodnie ale moja połowa sie nie zgadza narazie:):) Jak bedziesz mieć dołka pisz na gg 7520767 jestem praktycznie cały czas dostępna:)
 
reklama
Hej:) Jestem tu pierwszy raz i potrzebuję porady. Jestem 6 dni po punkcji i 3 dni po transferze. Od następnego dnia po punkcji mam niemiłe uczucie pełnego brzucha (całego, nie tylko jego dolnej części). Miałam robione USG i lekarz nie stwierdził hiper. To uczucie jest okropne, cały czas jakbym była przejedzona. Czy, któraś z Was tak miała? Ja już od zmysłów odchodzę. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie
 
Agusikk- witaj i powodzenia :) ja niestety ci nic nie doradze bo ja dopiero czekam na moja kolej ale dziewczyny zaraz napewno Ci cos dradza :)
 
miałam włonczone ustawienia żeby nie odbierac wiadomosci od nieznajomych:):) juz jest dobrze
Agusikk pij dużo wody i odpoczywaj, też to miałam, weź nospe. I pij wode, jak bedziesz miec problemy z odychaniem to zadzwon do lekarza. I może ci wyskoczyć duzy brzuch to normalne przy hiper. przynajmniej ja tak miłam wyglądałam jak kobieta w 6 mce. I przeszło dopiero jak okres dostałam nie wiem jak to jest jesli miałas transfer, bo ja przez to ze miałam hiper transfer mi odwołali.
 
Ostatnia edycja:
agusik
spoko jest, nie ma co sie martwic. ja 2 tygodnie po transferze mialam brzuch jak w 4 miesiacu ciazy a hiper tez nie mialam. taki czasem urok ze brzuch wywala jak diabel, jest przepelniony i jest uczucie dyskomfortu. napewno warto zwiekszyc picie plynow zeby zapobiec hiperce. poza tym moze masz lekka hiperka w tym sensie ze lekarz nie widzi plynow w jajnikach i rejonach wiec sie nie martwi, mowi ze nic a jednak brzuch opecznialy jest. pij duzo i czekaj cierpliwie. nie jest to nic zlego.
 
Hej:) Jestem tu pierwszy raz i potrzebuję porady. Jestem 6 dni po punkcji i 3 dni po transferze. Od następnego dnia po punkcji mam niemiłe uczucie pełnego brzucha (całego, nie tylko jego dolnej części). Miałam robione USG i lekarz nie stwierdził hiper. To uczucie jest okropne, cały czas jakbym była przejedzona. Czy, któraś z Was tak miała? Ja już od zmysłów odchodzę. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Skoro lekarz nie stwierdził hiperstymulacji to może tylko tak reagujesz na leczenie. Chociaż jak dla mnie to może być początek hiperstymulacji. Ja po punkcji też miałam USG i nie stwierdzono hiper, a po 2 dniach wylądowałam w szpitalu z ogromnym bólem brzucha i problemami z oddychaniem. Dodatkowo ciąża może zwiększać objawy hiperstymulacji. Tak więc musisz dużo odpoczywać i dużo pić.
 
reklama
Przykro mi bardzo, że z musieliście odłożyć transfer. Chyba jutro odwiedzę mojego lekarza, wprawdzie mnie nie boli, ale może lepiej to sprawdzić. Buziaki:)
 
Do góry