reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A może problem w genetyce? nie wiem co z następnym podejściem??
ale pytanie jak teraz życ? bez tej nadziei i z tą tęsknotą??
 
reklama
Dziewczyny bardzo bardzo mi przykro , że Wam sie nie udało, ale kibicuje Wam dalej i mam nadzieje, że dla Was i dla wszystkich starających się zaświeci wkońcu słoneczki i spełni sie nasze marzenie największe.
Ja jestem dopiero na początku drogi do ivf więc troszkę jeszzce czasu upłynie, ale myślę pozytywnie, bo inaczej bym zwariowała
 
Magdusia 31 trzeba myśleć pozytywnie !!
nie ma nic najpiękniejszego jak transfer( chyba że piekna beta, bicie serduszka itd) - a poza tym każdy zastrzyk każda wizyta jest piękna!!
bo to przybliża nas do spełnienia cudu!!
ZAciskam kciuki za Ciebie i za reszte forumek
 
dziewczyny bardzo mi przykro :-:)-:)-(mam nadzieje, ze bedziecie miały sile zeby dalej walczyc:-) i zycze zebyscie miały to szczescie i zeby sie udało kazdej z Was!
Sle fluidki blizniaczkowe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Boze jakie my mielismy szczescie, za nam sie udało za pierwszym razem...i to podwojnie...
 
ja mysle ze czas na zmiane kola fortuny na tym watku... po ostatnich kilku niestety nieudanych probach i wiadomosciach trzeba to moc fluidow ciazowych walnac coby sie dzieciaki posypaly....

dziewczynki -BEDZIE DOBRZE. zawsze jest dobrze w koncu - czasem tylko jeszcze 1 podejscie potrzebne. zycze wszystkich teraz transferujacym i oczekujaym pieknych betek
 
Kochane bardzo mi przykro, że się nie udało, ale tak niestety czasem się dzieje... a to oczywiście oznacza, że następnym razem się UDA!!! I tego Wam serdecznie życzę i ślę wiruski ciążowe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kochane Babeczki, ja też za Was trzymam kciuki i z całych sił włączam się do akcji zasypania Was wiruskami ciążowymi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Oby się wszystkim udało!
 
reklama
Dziewczyny, strasznie mi przykro.................i strasznie nie lubie takich wiadomści na tym forum.
Ale napewno będzie dobrze.Wiara czyni cuda!

Ja mam pytanie do Was, bo wiem że wiele z Was miało robioną histeroskopię. Ja to wyglada? jakie jest samopoczucie po...czy boli brzuch i czy mogę spokojnie na drugi dzień do pracy iść? Ot taki mały zestaw pytań:)
Właśnie mam to zlecone.
 
Do góry