reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ptencer "nie dziękuję" za wiruski, łapie je wszystkie :)!!! A czy Ty miałaś te plamienia implementacyjne? Jeśli tak to czy pamiętasz w jakim dniu po transferze?:*
 
reklama
ptencer "nie dziękuję" za wiruski, łapie je wszystkie :)!!! A czy Ty miałaś te plamienia implementacyjne? Jeśli tak to czy pamiętasz w jakim dniu po transferze?:*
nie, nie mialam plamienia implementacyjnego i w sumie zadnych objawowo, pozy tym, ze bylam pewna, ze sie nie udalo, gdyz mialam silne skurcze w nocy z 3/4 dnia po transferze. Bardzo dlugo nie moglam uwierzyc, ze sie udalo, w sumie chyba do 16 tyg. nie czulam sie w ciazy, ale wowczas brzuszek z dnia na dzien wystrzelil:-)
 
hej dziewczyny, żadko ostatnio piszę ale zawsze czytam co się dzieje, ile nowych mamusiek:-):-)

ja czekam na @ i bede szykowac się do odbioru dzieciątek....w lipcu bedzie testowanko (mam nadzieje ze nic nie przeszkodzi nam tym razem)

asio1103 .....za jutrzejszy transferek;-)
katya1 ogromniaste gratulacje

iniiia, mi mi, gucia_m trzymam kciuki za wielkie testowanko​
 
iniia ja mialam plamienie implantacyjne.Jesli dobrze pamietam to bylo to 4 i 5 dzien po transferze.Kilka malych plamek na wkladce koloru brazowego.Transfer mialam 14 marca 2011.Odszukaj moje wpisy,bo dzien po dniu opisywalam swoje samopoczucie po transferze,no i udalo sie.Zaczynam 17tc:tak: A do in vitro podchodzilam pierwszy raz i to z 1 zarodkiem bo z 3 jajeczek udalo sie otrzymac tylko jednego malucha,ktory wlasnie mieszka pod moim serduchem :-) Mialam mase objawow wczesnej ciazy,az sama nie wierzylam,ze moglo sie udac.Fiksowalam,ze sama sobie wkrecam to wszystko.Juz nie wiedzialam co myslec,ale wytrzymalam az do 13dpt i zrobilam test i wyszly 2 kreseczki:-)

Trzymam za Ciebie kciuki i wierze,ze cos tam w Twoim brzuszku sie dzieje :tak:

Pozdrawiam nowe dziewczyny i wysylam ciazowe wiruski kobietka ktore sa po transferze,albo tuz przed nim &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
Z calego serduszka zycze Wam wszystkim zeby sie udalo:tak:
 
Trzymajcie sie kobietki, tez za Was wszystkie trzymam kciuki. Podjadajcie orzeszki i pijcie winko a te transferujace - badzcie dobrej mysli. Ja tez nie mialam zadnych objawow i nadal ich nie mam;-). Lekarz nawet sie dziwil ze ja taka kompletnie bezobjawowa jestem i wczoraj powtorzyl bete dla sprawdzenia. Na szczescie wszystko jest ok. Jedne kobietki maja plamienia, inne nie, sa objawy lub ich nie ma - to sprawa indywidualna. Buziaki z wiruskami dla Was Laseczki...
 
bzzz-dzieki kochana za przytulenie, no własnie tak to już jest, pamiętam, jak był okres, gdzie naszym problemem była tylko wrogość śluzu, a za to teraz ho ho ho :szok: problemów nie brakuje, cały czas pod górkę ale mam jakieś takie przeczucie, że już niedługo będzie z górki:-):-):-)
dziewczyny, żadna nie wie czy podaczas brania tabletek antykoncepcyjnych mogę zrobic AMH, zapomniałam spytać lekarza a w necie nie mogę nic znaleźć.
asia-witaj na forum , kciuki mocno zaciśnięte, napisz czemu tak mało komórek.
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki ja juz po transferze teraz wieklie odliczanie nie dziekuje za kciukasy ale trzymajcie dalej :))))

bata bata
to ty wczesniej bylas po sniezynke ja o 12stej mialam transfer... narazie wszystko ok a ty jak sie tam czujesz??? napisz mi prosze jakie leki masz po transferze????? i trzymam za raczke az do testowanka :)))))

ptencer
ultrogestan w jakich dawkach bralas ??????? mialas je tylko przyepiane dopochwowo???? pytam bo ja ostatnio mialam dopochwowo i doustnie i zastanawiam sie czy to napewno nie za malo bedzie dawka niby wieksza niz ostatnio

matylda
ty chyba bralas jak sie nie myle progesteron w czopkach napisz mi jaka dawke mialas na dobe mam nadzieje ze nic nie poplatalam

lolitka
mam pytanie do ciebie bo niby lekarz odstawil mi dzis acard mam tylko clexane co drugi dzien, cos mi tam mowil zeby nie bylo krwawienia i co za duzo to nie zdrowo... tak sie kurcze zastanawiam czy by nie zazywac po pol tab. albo cwiartke co drugi dzien... moglabys cos doradzic???

asia1103
trzymam kciukasy za transferek :)))))) a w nocy do spania zebys byla wypoczeta i bez nerwowki bo to nic dobrego :)))))
 
Ostatnia edycja:
ptencer
ultrogestan w jakich dawkach bralas ??????? mialas je tylko przyepiane dopochwowo???? pytam bo ja ostatnio mialam dopochwowo i doustnie i zastanawiam sie czy to napewno nie za malo bedzie dawka niby wieksza niz ostatnio

ja bralam 3razy dziennie 2 tabletki 2 dopochwowo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry