reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

eweli, jak dobrze, że tutaj weszłam i Ciebie poznałam :-) moje nastawienie i pozytywne myślenie wzrosło, że ho ho :-)

Cieszę się że mogę pomóc!!! :-)
Życzę ci powodzenia, a dla wszystkich chętnych staraczek podsyłam bliźniaczkowe wiruski
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
mimi trzymam kciuki za Twoj transfer,
Ja już po podano mi jeden zarodek i czuje się całkiem normalnie:) Tylko czekać do testu.
 
Mimi - trzymam mocno kcuki za jutrzejszy transfer i wszystkie inne w najblizszych dniach.
76Magda- ja mialam transfer jednego mrozonego blastusi i mi sie udalo :) ... wiec sie nie stresuj. Diety zadnej specjalnej nie mialam, tylko czasem orzechy brazylijskie podjadalam.
Iniaa - co do objawow, to mi bylo niedobrze od 1dpt, i brzuch mnie pobolewal, pozniej nagle mi wszystko przeszlo, wiec myslalam, ze bedzie porazka ... a tu niespodzianka, udalo sie.
 
Matylda super, że Ci się udało! Mnie też pobolewa brzuch, ale na tą ilość przyjętych hormonów to pewnie standard :). Czasem coś zakuje, ale ponieważ to dopiero 6 dzień od zapłodnienia, a 3 od transferu to raczej nie objawy na które czekam z niecierpliwością... Chciałabym żeby się udało o niczym innym nie marze, ale jak jest każdy wie i nie każdemu za pierwszym razem wszystko wychodzi... w razie czego zaplanowałam na następny piątek butle wina, pomoże... na chwile.
 
iniiia,gucia,mimi -dziewczyny kciuki mocno zaciśnięte:-)
a ja mam pytanie odnośnie badania AMH, czy mogę je zrobić podczas brania tabletek antykoncepcyjnych, aha byliśmy dzisiaj u androloga i jak zobaczył badanie nasienia męża (morfologia 0% prawidłowych) oraz badanie MSOME to nie miał za ciekawej miny, ale dał nam nadzieję,najpierw mąż ma porobić badania a później zobaczymy.
 
iniiia,gucia,mimi-kciukasy mocno trzymam!!!!!

Anowi-oj biedna ty moja ,współczuję.... przytulam,ale przecież musi być dobrze-jakoś....

vane- uściski!!!

witaj Meg-gotowa do dalszych starań? widzę że cały czs coś się dzieje...oby do przodu

Asiiek
-coraz bliżej celu!!!!
 
Iniia - hi hi , gdy robilam test z krwi, to tez mialam "plan B" w postaci butelki wina :-). Butelka nadal stoi i mam nadzieję, że nie prędko będę musiała po nią sięgnąć :) Tobie też tego z całej siły życzę!
Gucia - ja też trzymam za Ciebie!
 
Gucia - trzymam kciuki za pozytywny tescik.
Dzieki bzzzz- wiesz, ze na Ciebie czekam po tej drugiej stronie. Teraz to ja mam przeczucie ze jednak w 2012 tez bedziesz spacerowac z wozeczkiem.
 
reklama
Do góry