reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

czesc dziewczynki :))))
oczywiscie gratuluje nowo zaciazonym !!!
i mam takie pytanie czy wam lekarz mowil czy przy criotransferze sa mniejsze szanse na implantacje??? im wiecej czytam tym glupsza jestem, mialam dac na luz ale im blizej tego wszystkiego tym bardziej sie boje :(((
 
reklama
lolitka
a ty kiedy zaczynasz czy moze juz zaczelas stymulke???? widzisz mialam teraz podchodzic do tego z dystansem ale czasem to juz glupieje, chyba przestane czytac na necie bo zwariuje z tego wszystkiego
 
witaj mi mi ja też planuję podejście do crio niebawem i też mam mieszane uczucia, jedno jest pewne jak nie spróbujemy to się nie dowiemy, no i trzeba wierzyć że będzie dobrze
 
mi mi, bzzzz - ja tez wkrotce planuje crio, wiec witajcie w klubie. Jakos nie za bardzo wierze w powodzenie ale co ma byc to bedzie. Chyba zaserwuje sobie ze 3 sztuki na raz.
 
reklama
mi mi bzz vane ja też Kochane planuję crio, też mam mieszane uczucia, tym bardziej, że został mi tylko jeden mrozaczek, ale musimy wierzyć!!!
W grupie siła!!! :-):-):-):-):-)
 
Do góry