reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no bedę musiała zrobic...chociaz zastanawiam sie czy sie nie wstrzymac do wizyty (12.04) i zobacze co powie gin i jak juz to wtedy zrobie..długo sie czeka na wyniki bo juz nie pamietam?
 
reklama
Dzieki dziewczyny i w polsce nie musze wynajmowac mieszkania bo mam, tylko chodzilo mi o to ile razy i na jak dlugo musze przylatywac, niekoniecznie chce o tym gadac w pracy, po co latam itd. Same rozumiecie, kumpele wiedza, ale irlandczykom nie zamierzam sie tlumaczyc, to moje zycie.
 
eweli - powtórz betkę po 48 godzinach , powinna przyrosnąć o jakieś min.66% a najlepiej 100% - trzymam kciuki :))))
czarnykot - te bóle , jeśli nie sa bardzo dokuczliwe to norma , ja jestem już w połowie ciąży a brzunio wciąż mnie pobolewa , szczególnie na dole , czasem coś zakuje , czasem coś tam ciągnie. Jeśli będą jakies gwałtowne i takie , że nie bedziesz mogła sie ruszyć to zadzwoń do lekarza. Ale pewnie wszystko jest dobrze :) macica się rozciąga , więzadła , ktore ją przytyrzymują też. Wiem , ze takie coś może wystraszyć ale to zypełnie normalne :) .
 
Dziękuję wszystkim za kciuki, są teraz bardzo potrzebne:-)
Jutro powtórka bety i wtedy się okaże czy się mogę cieszyć z sukcesu.
A co jeśli betka nie będzie przyrastać prawidłowo? Co to oznacza?
 
Dziękuję wszystkim za kciuki, są teraz bardzo potrzebne:-)
Jutro powtórka bety i wtedy się okaże czy się mogę cieszyć z sukcesu.
A co jeśli betka nie będzie przyrastać prawidłowo? Co to oznacza?
ja trzymam bardzo mocno kciuki. Mysl pozytywnie, ze betka bedzie rosnac, a na zmartwienia jeszcze przyjdzie czas:-)
 
eweli1982 trzymam kciuki za jutrzejsza super betke:tak: musi byc dobrze:-)

Dziewczyny ktore maja stymulacje,za was wszystkie takze trzymam kciuki i zycze duzzooo wyprodukowanych jajeczek:tak:

Ja dzis walcze z tym moim bolem brzuszka.Wzielam dzis 2 paracety.Jajniki kloja,no i pachwiny ciagna.Do tego mdli mnie caly dzien i juz chyba bym wolala puscic pawia hehe,niz tak zamulac ;-)No ale nie narzekam,bo przeciez jestem w ciazy,tak bardzo oczekiwanej wiec moze mnie mdlic ile wlzeie,a brzuch niech boli,skoro tak ma byc :tak:

Pozdrawiam Was cieplutko :)
 
eweli1982 trzymam mocno kciuki za przyrost bety.
czarnykot ja też wolę zwymiotować niż czuć mdłości cały dzień, ale nie co zrobić. U mnie trochę lepiej, mam nadzieję że już powoli będą ustępowały te dolegliwości. Za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
amalfi a gdzie w pOlsce planujesz spróbować?

eweli1982 mocno kciuki zaciśnięte, szybciutko daj znaka o wyniku:)

czarnykot , kwiat_lotosu na mdłości podobno imbir dobry:)

mnie zaczyna brzuszek rosnąć:) tzn że pęcherzyki przybierają na wadze:) hmm Lolitka200 czy to znaczy, że skoro mam dopiero 12mm największy to rosną tak sobie?? myślisz że do piątku nie urosną do 16-18mm? a tak naprawdę to jakie są najlepsze rozmiary pęcherzyków?
 
Do góry