reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

witajcie babeczki :)

ptencer-też bym sobie jeszcze postudiowała, kto wie.... może jeszcze kiedyś....a kto mi zabroni?!
Meg, kwiat-lotosu tak czytam was czytam i zazdroszczę.... mam nadzieję że niedługo do was dołączę, na razie zbieram siły(tzn bardziej układam klepki w głowie....hihihi) no i w końcu trochę pomiziałam se z m. żeby nie zapomniał co i jak bo przez to całe zamieszanie I V sama wypadłam z rytmu... podczytuje was kochane-trzymam kciuki i od czasu do czasu się odezwę...może mnie nie zapomnicie....
 
reklama
amalfi, asiekk :-) ja też bardzo chę bliżnaki i to najlepiej parkę;-) ale bardzo będę się cieszyła jak będzie jedno, zdrowiutki:-)

ja jestem dzisiaj po pirwszym podglądanku, doktorek jak zobaczył usg to tak fajnie powiedział: ooooooo jak ładnie:-) pęcherzyki rosną ładnie, po około 5 z każdej strony ale to dopiero początek. napewno lepiej niż poprzednim razem bo wtedy rosły ty;lko z lewej czy prawej (już dokładnie nie pamiętam) strony. jutro rano na estradiol. tak nie skromnie powiem, mże miałam przeczucie od początku do czarnegokota że jej się uda:-) i takie samo mam co do siebie:tak: aż boję sie myśleć tak .....ale chyba dostanę prezent od "zajączka" na Wielkanoc:-)
 
dorocica-> bardzo ladny wynik po USG. Co do przeczuc, to cos w tym jest. Ja jeszcze zanim zaczelam stymulacje, bylam taka pewna, ze sie uda-> moj eMek sie tylko usmiechal, jak mu to mowilam. I rzeczywiscie mialam racje. Tak wiec cos jest w kobiecej intuicji i zycze Tobie tego serdecznie, aby i Twoje przeczucia sie spelnily
 
ptencer :-) nie będe Ci dziekować kochana bo nie chcę zapeszyć, oby moje przeczucia się sprawdziły:tak: tak na moje oko to pewnie będę testować własnie w Swięta:-) więć ten zajączek niech przyniesie nam wszystkim cudowne wieści:-)
 
witam dziewczyny.
Zadziej pisze ,ale wciaz was czytam.
Meg mam pytanie- ja jestem niby w 6t2d a ty tylko 3 dni w przod. Czy masz objawy non stop? czy jak masz mdlosci to masz je codziennie? Ja w mojej Szwecji to tylko na domyslach ,zyje i wciaz sie strasnzie boje ,ze nic z tego nie wyjdzie. Pierwsza wizyte mam dopiero w piatek i coraz bardziej sie wkrecam ,ze juz mojej dzidzi nie ma. Najgorzej mam rano ,budze sie pelna czarnych mysli. Juz sobie z tym rady nie daje. Kilka dni temu poszlam do szpitala ,blagajac by mnie zbadali bo na glowe dostaje ,ale niestety pielegniarka powiedziala ,ze nie mam zednych podastaw do usg ,ani badania lekarskiego. Nienawidze tego kraju. dlatego moje pytania o objawy - bo ja juz sie wkrecam ,ze te objawy co mam to je sobie wyobrazam ,a nie wymiotowalam ,juz 2 dni :(

Kwiat lotosu gratuluje serduszek :)
WINKI80 Przygotuj sie kochana jeszcze na nie jedno rozczarowanie w tym zimnym kraju jeszcze nie jedno podczas całej twojej ciaży cie zaskoczy. Ale do żeczy oni tutaj ciaze uznaja dopiero od trzeciego m-ca ale jest jeden sposób jesli bardzo chcesz zrobic USG idz na akut o dowolnej porze wymysl jakaś bajeczke udawaj zaniepokojona może nawet troche pohisteryzuj trzymaj sie jednej wersji a na bank zrobia ci USG i wszystkie potrzebne badania. Wiem to troche brzmi jak horror jakis ale zaufaj jestem tu juz jakis czas i tylko w taki sposób udaje mi sie wyegzekwować szybka reakcje.
 
ptencer - u mnie tak jak pisałam, bezobjawowo jak do tej pory. Nawet syski mnie przestały pobolewać od wczoraj. Chyba to nic nie znaczy?
 
Meg ja miałam transfer dzień po tobie czyli 27.02 i z moich obliczeń też wychodzi że to ok 7tc a lekarz na pierwszym USG które miałam 24.03 wyliczył że to 5tc też jeszcze nie było akcji serduszka dopiero na następnej wizycie powinno być czyli za ok 2 tyg.
 
Meg ja miałam transfer dzień po tobie czyli 27.02 i z moich obliczeń też wychodzi że to ok 7tc a lekarz na pierwszym USG które miałam 24.03 wyliczył że to 5tc też jeszcze nie było akcji serduszka dopiero na następnej wizycie powinno być czyli za ok 2 tyg.

U mnie wogóle nie wyliczał, stwierdził tylko że na serduszko jest za wcześnie. Stwierdził że to 5 tc bo nie doliczał jeszcze tych dwoch tygodni. Może zrobi to na kolejnej wizycie. Bo nawet karty ciąży nie zakładał.Ja kolejna mam 15.04.Jak się czujesz?
 
reklama
Meg nie mam żadnych dolegliwości ciążowych tylko pierwsi trochę większe mi też karty ciążowej jeszcze nie założył powiedział tylko że na tym etapie ciąży wszystko jest ok więc pozostało tylko czekanie.pozdrawiam
 
Do góry