reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
czarnykot-> mnie tez sie wydaje, ze tescik to tylko fomalnosc i jutro z rana czekamy na wiesci. Ja jestem ranny ptaszek, wiec juz z rana czekam na dobre wiadomosci:-)
Meg-> odezwij sie, jak wizytka?
 
Dzieki dziewczyny :-) Dzis zaaplikowalam ostatni Progesteron i koniec...zostal tylko kwas foliowy.Jesli test bedzie pozytywny,dzwonie do kliniki i zobaczymy co powiedza. Temperaturka bez zmian 37,1* Latam do lazienki,sprawdzam czy @ nie przylazla,ale nic...zero plamienia,zero rozowego sluzu,tylko brzuch boli.Wedle cyklu @ powinnam mies 24 marca,wiec juz troszke sie spoznia. Oby to wszystko swiadczylo o jednym ;-)
 
hejka! ale sie rozpisałyscie ..witam nowe dziewczyny :-)
a co sie dzieje z Meg???
czarnykot juz sie tego Twojego testu doczekac nie moge haha:-)
 
Asiiek a co ja mam powiedziec?;-) mam juz dosyc czekania,a jutrzejszego poranka nie moge sie doczekac.Nigdy nie bylam w ciazy,wiec nigdy nie mialam tak zlego samopoczucia jakie mam teraz.Mam nadzieje,ze ten Progesteron ktory bralam nie wywolal u mnie tych wszystkich ciazowych znakow... Oby szybko nadeszlo jutro hehe.Dobrze ze ide do pracy,czas mi zleci,wroce wieczorem i szybko spac;-)
 
Czarnykot trzymam kciuki za testowanko , według mnie to też tylko czysta formalność :-)
Ja jestem już 2 dzień na merionalu , jutro jadę na pierwsze usg. Pozdrawiam Was serdecznie .
 
Czarnykot Jak tylko zobaczysz wynik to pisz ja będę od rana śledzić, jesteś moją nadzieją. Pamiętasz ja też mam dostać jednego zarodka dlatego pilnuję co u Ciebie.

dorocia ja też leczę się w Invimedzie ale mój dr. nigdy mnie nie poganiał. To ja czasami już się stresuję że tyle gadamy. Czy juz wiesz kiedy masz punkcje i transfer?

Lolitka witaj.
Szkoda, że tak Ci sie potoczyło to podejście. Czytam już to forum od prawie roku a zalogowałam się w tym miesiącu żeby z kimś poschizować przed transferem ostatniego mrozaka.

I całkiem fajnie tu....

 
Ostatnia edycja:
Witam,

Lolitko - milo Cie znowu widziec. Tesknilysmy za Toba. Tulam x

Dziewczyny, dzis zaczynam wyciszanie. Mialam nie brac zadnych suplementow ale zmienilam zdanie, hihi - biore cala mase !!!

Poza tym, zdecydowalam ze to podejscie zakonczy sie sukcesem :D

Jest tu moze ktos na podobnym etapie?
 
Hej:-)

Czarnykot ==== trzymam kciuki za jutrzejszy tescik.....wierze ze beda II kreseczki:tak:

Ja czuje sie ok, oprocz tego ze podbrzusze od czasu do czasu troszke pobolewa.... poprzednim razem po transferze nic nie czulam, nic mnie nie bolalo....mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje;-) Czarnykot ==== ty jutro robisz tescik, a ja za tydzien w niedziele, wiec mam nadzieje ze i Ty i ja pochwalimy sie II kreseczkami ;-)

Pozdrawiam i milego weekendu zycze:)
 
reklama
Vane76 Wiesz jak to jest lekarza dużo mówią czasem własnie to co chcemy usłyszeć to dobrzy psycholodzy. Ja myśle ze do tego crio to na wspomagaczach podejde po takiej wariacji hormonalnej:szok: Pod warunkiem ze mój eskimosek przeżyje odmrażanie:dry:

czarnykot Życze Tobie dwóch pieknych kreseczek jutro rano i obyś była dowodem na to ze IVF z jednym zarodkiem tez jest mozliwe.
 
Do góry