reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

juz wstan z tych kolan....nic znowu nie wyszlo

nie mogę uwierzyć:wściekła/y::-( jest mi strasznie ale to strasznie przykro, miałam nadzieję , wielką nadzieję, że skoro się nie odzywasz to znaczy że boisz się zapeszyć i czekasz na koniec trymestru z pochwaleniem się o ciąży. Lolitka byłam przekonana że ci się udało, kurcze, to jest niesprawiedliwe:wściekła/y:nie wiem co mam powiedzieć...... jesteś silna kobietą, dasz sobie rade napewno, nie poddawaj się. ku.................... mać!!!!!!!!!!!!!!!

kiedy będziesz próbować znowu?? mrozaczki masz??

zaraz ale ty miałaś w styczniu chyba zaczynać to czemu masz w opisie 03.11?? tak długo to trwało u ciebie? wogóle zadowolona jesteś z Białego?
 
reklama
juz wstan z tych kolan....nic znowu nie wyszlo
nie moge uwierzyc,nie wiem co powiedziec, kurcze tak mi strasznie przykro. Jaka to niesprawiedliwosc, ze Ci co nie chca dzieci od razu zachodza w ciaze, a my musimy przez o wszystko przechodzic, a i tak nie zawsze sie udaja.
Lolitka, nie poddawaj sie! jestes silna kobitka i wierze, ze szczescie jeszcze sie do Ciebie usmiechnie
 
wyciszanie mialam od stycznia....w marcu transfer. wiec standardowy dlugi protokol (tyle ze z anty wiec trwalo to wsio 6 tygodnii)
z bialego jestem ogolni srednio zadowolona - spieprzyli mi stymulacje calkowicie. natomiast jak dla mnie to maja bardzo dobrych embriologow i w moim przypadku srodowisko laboratorium sluzylo bardziej moim zarodkom- mialam po raz pierwszy 2 zarodki, oba klasy A.
 
wyciszanie mialam od stycznia....w marcu transfer. wiec standardowy dlugi protokol (tyle ze z anty wiec trwalo to wsio 6 tygodnii)
z bialego jestem ogolni srednio zadowolona - spieprzyli mi stymulacje calkowicie. natomiast jak dla mnie to maja bardzo dobrych embriologow i w moim przypadku srodowisko laboratorium sluzylo bardziej moim zarodkom- mialam po raz pierwszy 2 zarodki, oba klasy A.
i oba zarodki Ci podali czy masz jednego mrozaczka?
 
lolitka bardzo mi przykro. Straszliwie trzymałam kciukaski żeby Ci sie udalo. Nie znam drugiej tak wytrwałej osoby jak ty. Milion kobitek dawno już by się poddało na Twoim miejscu a ty walczysz. Kur.... mać tak sobie myślę, że chyba wyczerpałaś już limit nieszczęścia i kiedyś musi Ci się udać. Teraz była już poprawa, bo mialas zarodki klasy A, może to dobry znak na przyszłość, na kolejne podejście. Jeśli się zdecydujesz życzę Ci naprawdę POWODZENIA!!!
 
reklama
asiiek ty juz blizej niz dalej, co???
lolitka masakra, az zamarlam jak zobaczylam ile razy robilas ICSI, skad na to biedactwo sile bierzesz???? O kasie nie wspomne nawet! A mowia Ci czemu sie nie udaje???? Co jest przyczyna?? Sorry za pytanie, moze pisalas juz, ale ja jeszcze nie w temacie, juz niedlugo bede:tak:
 
Do góry