reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

malgo
nic mi lekarz nie powiedział na opryszczkę

dodora
super :-) ja mam USG w czwartek , to będzie 28 dpt i też już nie mogę doczekać się tego dnia, żeby usłyszeć serduszko :-), a jak się czujesz ?? bo ja mam straszne mdłości i do tego wymiotuje, nie wiem jak sobie z tym radzić
 
reklama
Hej, dziewczyny!
Pamiętacie mnie? Miałam robić w poniedziałek test na bHCG, a sikany w Wigilię był neudany?
Dziś odebrałam wynik! bHCG=52,4!:-) jutro idę drugi raz!
Macie rację, nie róbcie sobie tych sikanych!!! One tylko wprowadzają człowieka w zły nastrój!!!
Trzymam kciuki za wasze betki:-)!

i jeszcze podziele się z wami swymi objawami: strasznie bolał mi brzuch i piersi, ale ostatnie dwa dni piersi prawie przestały mi boleć i myslałam, że już po wszystkim, poniewaz poprzednim razem było tak samo, a tu jeszce i ten nieszczęsny test domowy... Tak że z tymi objawami, to różnie bywa i nie trzeba poważnie je odbierać!
Czekajcie na test cierpliwie, oglądajcie komedie, czytajcie książki i słuchajcie muzyke - tak doradziła mi starsza koleżanka i mi sie sprawdziło:-)!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam po świętach...

Spóźnione życzonka Wszystkim wysyłam - mamy tylko jedno życzenie i oby się spełniło.

A ja mam dziś kolejne USG. Od września czekam żeby zacząć stymulkę - nigdy mi się tak czas nie wlókł. Mam nadzieje, że ta p...... cysta się wchłonęła bo jeśli nie to punkcja jajnika. Z drugiej strony wolę punkcję niż dalsze czekanie. Potrzymajcie troszkę za mnie kciuki....
 
nimfuś
ja miałam cystę po pierwszym ICSI i utrzymywała się przez pół roku, przez to nie mogłam podejść nawet do crio, ja niestety musiałam mieć laparoskopowo ją usuwaną, bo inaczej ani rusz, ale ja nie brałam żadnych tabletek anty na jej wchłonięcie , a ty bierzesz więc jest szansa że po nich się wchłonie, z drugiej strony cieszę się że miałam tą laparo bo przy okazji okazało się że mam małe ogniska endometriozy które usunęli i pewnie to też miało jakiś wpływ na powodzenie
 
Czesc Dziewczyny,
Moja beta 30,47. Tu radosc, ale tez strach ze strasznie niska, rozczytuje internet i widze ze dziewczyny w 12 dpt to najczesciej powyzej 100, Bede dzwonila do lekarza.
Powiedzcie co o takim wyniku sadzicie, trzymajcie kciuki prosze!
 
malgo
zależy też iludniowe miałaś zarodki ?? beta nieduża, ale ważniejszy jest jej prawidlowy przyrost niż wartość, powtórz koniecznie za 2 dni :)
 
dodora.U mnie wynik progesteronu podaje się nmol/l czyli to co miałaś to wychodzi coś koło 80 w 11 dpt i 78 w 25 dpt więc to jest niewielka różnica wynikająca z błędu statystycznego ponieważ każde oznaczenie jest obarczone jakimś błędem więc przyjmuje się , że standardowo + - 2,5% to jest ok .Stąd ta różnica dwóch oznaczeń robionych nawet na tej samej próbce .Ponadto każde badanie jest obarczone błędem i gdybyś robiła jakieś inne badania to jest dokładnie tak samo bo nigdy nie uzyska się idealnie takiego samego wyniku powtarzając go w tym samym materiale.Mam nadzieję , że trochę rozjaśniłam to o co pytałaś.
 
xamer, malgo79 GRATULACJE!!!

To jest bardzo dobry wynik dziewczyny. Zróbcie testy za 2 dni i będziecie mieć pewność że wszystko jest ok. Musi byc przyrost 66%.

No oby tak dalej, trzymam kciuki za wzystkie :)
 
Witam nowe dziewczyny na forum, gratuluję pozytywnych wyników i trzymam kciuki aby wszystko było ok!! Ehh kolejne zaciążone, dajecie nam nadzieję...
 
reklama
Czesc,
No nic, troche ochlonelam po pierwszych emocjach, naczytalam sie w necie o tych wskazaniach bety i teraz czekam, co ma byc to bedzie, pewnie ze wolalabym zeby beta byla wieksza ale nie mam na nic wplywu...
 
Do góry