reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
maryola2; - betka jest wystarczajaca, w 10 dniu juz powinna cos wykazac, a ty chyba masz juz 11 - ja niestety mialam 0,1 w 10 wiec dupa ale ja sie caly czas podle czulam, ty sie czujesz ok wiec mysle ze bedzie dobrze....wiec wstawaj z wyra i smigaj na betke!!!!!!!!! raz, dwa.....a my tu czekamy na wyniczki!!!!!!!!

anja* - w jakiej klinice sie leczysz?, ja w bialymstoku, w bocianie
i ja tez sie boje, 2 tyg przed rozpoczeciem II podejscia mialam dobre mysli, poczucie ze tym razem sie uda ale zlapalam dola i teraz to tylko sie boje i to strasznie, mysle o tym caly czas, w domu, w pracy, kiedy zasypiam i sie budze. bym poszla do kosciola ale wiadomo co kosciol o tym misli hahahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny
dowiedziałam się że w mojej klinice zapłodniają tylko od 8-10 zarodków więc jakby pobrali mi nawet 30 komórek to nic mi to nie daje, poprzednim razem z 10 komórek miałam tylko 4 blastocysty klasy AB, nie wiem czy to dobry wynik a reszta przestała się rozwijać..... chyba.....bo pewnie jakby nie czekali do 5 doby to miałbym więcej mrożaków ale w mojej klinice mrożą też tylko blastocysty, .dzisiaj pobrali mi 15 komórek z czego 12 jest ładnych i pęłnych ale i co z tego skoro znowu bedą zapładniać tylko max 10, więc może uda mi się uzyskać chociaż 5 blastków, w czwartek mam transfer :))

POZDRAWIAM WSZYSTKIE, I TRZYMAM ZA WYSOKIE BETY :-D
 
wera86 - dziwne, że klinika coś takiego narzuca , chodzi mi o ilość. Pamiętaj, że nam , każdej z osobna wystarczy TYLKO albo AŻ JEDEN, którym osiągnięmy nasz cel!!!!!!!!!! Głowa do góy - będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja zaraz jade po wynik beta.............Ale mam fefra,jak przed egzaminem :).......... Buziaki dla Was w tę śnieżną pogodę!
 
wera
a czego oni wyrzucaja reszte i zapladniaja tylko 10? takich jaj to nie slyszalam... a myslalam o szczecinie gdyby sie 5 podejscie nie powiodlo. teraz to napewno tam nie pojde
 
maryola2
będzie dobrze

lolitka
zapładniają max 1o, ale czytałam paragraf gdzie jest napisane ze jesli wyraze zgode to reszte komórek mroza, czyli jakbym miała 30 pobranych to jakbym chciała to mi pozostałe 20 zamroza, a to tez nie glupi pomysl bo wtedy tez nie trzeba przechodzic calej procedury od nowa tylko odmrazaja komorke i lacza z plemnikiem, ale ja nie chcialam tego bo mialam tylko 12 dobrych, nie wiem co o tym sadzisz
 
reklama
aha.. wiec mroza komorki - pomysl wedle mnie nieglupi. czy mrozic komorke, czy mrozic zarodek - dla mnie i to i to dobre. wazne zeby sie nic nie marnowalo. problem moze bc tylko taki, ze gdy zamrozisz komorki a z tych 10 nic nie bedzie (tak jak u mnie sie czesto zdarza) - to pozostaja tylko mrozaki.

tak czy siak - nie wyglada to zle bo juz myslalam ze oni po prostu chca wyrzucic nadwyzke
 
Do góry