reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Agniesia! świetna widomość, gratuluję, szczególnie ja się cieszę ponieważ dziś miałam transfer 2 blastocystów i jestem w strasznym napięciu (z 15 pobranych zostały tylko te 2).
Gosia wielkie gratulacje!!!

szrenata! ja lecze się w Białym w Artemidzie ale nie u Szamatowicza. Ale wszyscy tam lekarze leczą podobnie. Jak do tej pory jestem zadowolona. Jeśli w czymś mogę pomóc to pisz!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
AgniesiaP - super :))))) trzymam kciuki za ładny przyrost betki !
Baśka1 - za Ciebie też trzymam kciukasy tymbardziej ze ja za tydzień też ide na już mój drugi transferek , tym razem mrożaczki
 
Agniesia: Gratuluję!!! Płacz, płacz kochana. Łzy radości w takiej chwili wskazane.
Gossssssia: Także gratuluję!!! 19 dpt na pewno będziesz widziała co tam w Tobie zakiełkowało. W którym dniu po transferze Twoja betka wynosiła 151?
 
No więc życzę z całego serca, żeby teraz maleństwa się przyjęły! A co do dr - dobry, konkretny lekarz...teraz kiedy jestem pod opieką już "normalnego" lekarza, miejscowego, to jakoś mi tak tęskno za Gizlerem i w ogóle za personelem Invimed. Koniecznie daj znać jak poszło, jaka betka wysoka...:)
Na pewno się uda!!!!!!!!! Buźka
 
Do Baśka1!!!!!
Dziękuję że napisałaś:)Ja mieszkam daleko od Białegostoku i chciałabym się dowiedzieć ile dni trzeba tam spędzić.Gdzieś czytałam że całą stymulacje.Proszę napisz czym byłaś stymulowana,i ogólnie jak to wygląda,bo stymulacja i wizyty to w Artemidzie a punkcja i transfer to chyba w innym miejscu.Pozdrawiam:)

Do AgniesiaP!!!!!!
Gratuluję i bardzo się cieszę,bo też mam wysokie fsh i Twój sukces dodaje mi wiary.Podziwiam Twoje podejście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny dziękuję Wam bardzo. Wiecie, ja wierzyłam, byłam spokojna, czułam że będzie rodzeństwo dla Werci, ale jak przeczytałam smsa od męża z wynikami to nie mogłam przestać ryczeć i tylko głaskałam sie po brzuchu i mówiłam "Nasze dzieci, nasze dzieci". Jakbym pierwszy raz w ciążę zaszła :-D:-D
 
reklama
witam forumowiczki.......
wstawac spiochy szkoda takiego pieknego dnia......
Agniesia P
no pieknie ..........ale wystartowalas.........gratuluje ci kochana.....
 
Do góry