reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
witam wszystkie ranne ptaszki gossssia trzymam kciuki :-D.Ja dziś biegne do lekarza po zwolnienie i jade potem na troche do mamy mam nadzieje ze tam nie bede tyle myśleć ze czas mi jakoś szybciej bedzie leciał.
 
chanellini bardzo się cieszę, że nastawienie już lepsze. To najważniejsze. Ja czuję się bardzo dobrze, oczywiście oprócz zamulenia relaniowego, ale dziś o 16 już ostatnia dawka, więc od jutra zaczynam normalnie funkcjonować. Nic mnie nie boli, ani brzuch ani piersi,tylko jadłabym non stop - zwłaszcza ogórki i pomidory, ale to normalne u mnie na tym etapie cyklu.
Lusia ja od początku byłam poinformowana, że na pierwszej weryfikacji beta może być pozostałością po zatrzyku na owulację, więc luz :-) Ogólnie nastawienie u mnie pozytywne, humor mi dopisuje niesamowity.
gosssssia4 jak najbardziej możesz zrobić betę, już powinna coś wykazać.
Buziaki dla Was.
 
gosssssia4: Ale z Ciebie niedowiarek!!! Już powinnaś się cieszyć. Są dwie krechy? Są!! Trzeba Ci przypomnieć co to oznacza? Trzymam kciuki za wynik betki. Będzie wysoka.

A ja buszuję po Internecie i czytam o objawach ciążowych a raczej o ich braku. Niewiem co o tym sądzić. Na prawdę zaczynam się martwić. Do kolejnego USG jeszcze dwa tygodnie. Oszaleję do tego czasu. Dlaczego mi nic nie jest??? Jeszcze pare dni temu popołudniami było mi niedobrze, cycuchy bardzo mnie bolały, a teraz NIC. Jak ręką odjął. Czy to może świadczyć o czymś niedobrym? Moja mama mnie uspokaja i mówi, że ona też nie odczuwała żadnych dolegliwości. Sama niewiem co o tym myśleć. Może faktycznie panikuję.
 
Lusia cycuchy nie bolą przez cały okres ciąży. na początku gdy jest burza hormonów, wzrasta poziom progesteronu piersi robią się bolące, bardzo tkliwe, ale to też nie jest regułą. Czasami bolą cąłe, czasami tylko sutki,a stan ten trwa czasem krócej czasem dłużej. nie szukaj w necie niczego, bo każdy organizm jest iny i inaczej reaguje. Ba! u tej samej kobiety 2 ciąże będą przebiegać inaczej.
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Już przestałam grzebać w Internecie. Z resztą i tak niczego się nie dowiedziałam. Pewnie jedynym słusznym jest pogląd, iż na to nie ma reguły i nie ma sensu porównywać się z innymi kobitkami. Dam sobie z tym spokój. Muszę grzecznie czekać do kolejnej wizytki i wierzyć, że wszystko jest ok. Czytanie opinii, w których ktoś twierdzi, że taki nagły odpływ objawów może świadczyć o obumarciu ciąży, na pewno nie wpłynie dobrze na moje samopoczucie. Nie będę się dłużej dołować.
 
Do góry