reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

eweli1982--no ja w Provicie, tylko tam trzeba czekać na termin dość długo to sobie zadzwoń najpierw, a i od 4 lipca zmieniają adres na ul. fabryczną 13d. na tym forum są jeszcze dwie dziewczyny które się tam leczą....ja jestem naprawde zadowolona
 
reklama
Witam
Ale nowych twarzy tu obrodziło :-) Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki :-)
Przepraszam, ale naskrobałyście sporo i powiem szczerze, że nie jestem w stanie spamiętać co pisałyście. W mojej klinice praktykuje się zażywanie relanium od dnia transferu do 3dpt 2 razy dziennie, więc śpię praktycznie cały czas, a jak nie śpię to logiczne myślenie mam bliskie zeru ;-)
Poza tym w mojej klinice praktykowane są weryfikacje hormonów po transferze w 3, 6 i 10 dpt. Ja jestem dziś 3dpt i oto wyniki mojej pierwszej weryfikacji:
Estradiol: 1076
Progesteron: 20,36
Beta HCG: 2,93
 
Agniesia---może i dobrze że wam dają to relanium, bo sie mniej stresujecie, ja teraz się czuje jakbym brała coś na spanie bo ciągle tnę komara.... nic mi twoje wyniki nie mówią bo u mnie nie było weryfikacji....ale trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrz
 
matylda święta racja - relanium działa cuda i świetnie uspokaja. Ale chodzi też o rozluźnienie mięśni gładkich czy cóś takiego co ma pomóc w zagnieżdżaniu się zarodków. Te wyniki bada się by dobierać dawkowanie leków i tak do tej pory brałam dopochwowo 3x1 estrofem oraz 3x4 luteiny. Teraz estrofem dopochwowo bez zmian, luteina dopochwowo 3x8 i dodano luteinę podjęzykową 3x4.
 
witam z rana.......
cos nie moge spac ostatnio........witam nowe twarze.......
u mnie 5dpt i dalej to samo brzuch boli,cycki tez.........dalej sobie leniu****e do pracy nie musze chodzic i zamiast spac dluzej to juz rano budze sie.....
baska82
ja tez mialam punkcje w srode i transfer w piatek i tez tylko jednego zarodeczka.......co sie tyczy twojego problemu powiem tak,wprawdzie po transferze nic ze mnie nie wylecialo,ale raczej to nie jest mozliwe.na transfer musialam sie stawic z pelnym pecherzem no i zaraz po musialam isc do toalety,oczywiscie przestraszylam sie ze moze mi to malenstwo wyleciec.pytalam lekarza powiedzial ze takiej mozliwosci nie ma.sam nie ma prawa wypasc.
nie wiem jak u ciebie ale u mnie sa uplawy po lekach,a to dlatego ze mam crinone-zel dopochwowo i zawsze cos tam wyplynie.co do domieszki krwi to nie mam.
najlepiej by bylo jakbys zapytala lekarza jeszcze,ale raczej to bylo cos innego.a zarodek jest na swoim miejscu.


AgniesiaP
jak sie czujesz po transferze..........
ja ostatnio malo pisze ale czytam forum na biezaco.probuje sie wyciszyc i nie panikowac.jak narazie wszystko w porzadku.......
sorry za to moje podlamanko na poczatku,teraz jest juz dobrze........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Matylda: Nie, nie myślałam jeszcze o imionach dla moich szkrabków. Chyba z tym poczekam aż będę wiedziała czy czekam na dwóch chłopców, czy na dwie dziewczynki, czy może na parkę. Wiesz, w moim przypadku kombinacji jest nieco więcej ;-). A Ty już myślałaś?

AgniesiaP: No tak coś mi się wydawało, że ten progesteron troszkę za niski. I chyba dobrze mi się wydawało, bo piszesz, że zwiększył Ci dawkowanie luteiny i to sporo zwiększył. Co do bety to zupełnie nie rozumiem po co ją się robi w 3 dpt. Moja poprzednia klinika, w której podchodziłam do pierwszego ICSI podobnie praktykowała. Pamiętam, że moja pierwsza beta robiona była także 3 dpt i wyszła mi bardzo, bardzo wysoka. Jak zobaczyłam ten wynik to poryczałam się ze szczęścia. Byłam przekonana, że się udało. Z resztą czemu tu się dziwić. Tyle razy w życiu robiłam już wynik bety i zawsze był 0, a tu nagle dodatni. Oczywiście lekarz sprowadził mnie na ziemie - "Ten wynik jest zawyżony przez pozostały w organiźmie lek i nic nie oznacza". To po co w ogóle go robić? Miałam potworne pretensje do kliniki. Przede wszystkim dlatego, że nikt mi nie powiedział żeby się tym wynikiem nie sugerować. W mojej "nowej" klinice nie robią takich rzeczy. Pierwsza weryfikacja jest także w kilka dni po transferze ale bada się tylko poziom PRG i Estradiolu. A relanium także dostawałam i też uważam, że fajnie działa i sprawdza się na tym etapie. Trzymam kciuki!!!

chanelini: To tak jak ja. Ja też spać nie mogę. A jak bym musiała rano wstawać do pracy to pewnie 5 razy budzik musiałby dzwonić żebym zwlokła się z wyrka. Dobrze, że czujesz się dobrze i że dałaś radę temu podłamaniu. Teraz mam tu za kogo trzymać kciuki. Zaraz zaczniecie testować jedna po drugiej, kolejne kobitki czekają na transfery. Cały czas jestem z Wami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to ja też dołaczam do was rannych ptaszków trzymam za wszystkie mooooocno kciuki aby wszysto poszło jak najlepiej i sie udalo!!!kochane a macie jakies sposoby na cycki zeby tek nie bolały,bo ja chyba zwariuje...










Kochane daje linka "komu chłopca,komu dziewczynkę"co prawda te z problemami podobno sie nie licza ale co tam mozna sprawdzic...mi wychodzi dziewuszka



http://jolmys.webpark.pl/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lusia82
no wlasnie tak to jest jak trzeba wstawac to i armata nie dobudzi a teraz jak mozna pospac to nie,oczy wielkie jak kartofle i niewyroba .no i wstaje z wyrka....
missdior23
no ty tez ranny ptaszek,co do cyckow to nic nie poradze mnie tez bola jak cholera i jakies takie duze sie zrobily.moj mezus tez zauwazyl i mowi ze takie okraglutkie ale lepiej niech nie dotyka bo zaraz by dostal.jakos trzeba to przezyc,jeszcze mnie nigdy tak nie bolaly,no ale to napewno po lekach.
 
hej dziewczyny ja tez niemoge spac dzis znow powtorzylam test i jest druga kreseczka tez jest jeszcze slaba ale mocniejsza niz wczoraj mam nadzieje ze to dobry znak
 
reklama
Do góry