reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

matylda!!!zrob tak zebys 2 linijki miala zajete i pod tym wklej kod suwaczka, powinno zadzialac
zreszta to chyba właśnie bez roznicy...Agniesia ma mega duzo tego










śliczny suwaczek a rzeczywiscie Agniesia ma duzo,a ja tez juz nic wiecej nie moge dodac









 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej dziwczyny

missidor wielkie gratulacje

powiedzcie mi bo nie mogę powiększyć mojej sygnatury, wyskakuje mi, że mam za dużo linijek i tym samym suwaczek nie wchodzi, a AgniesiaP, ma taką wielką sygnaturę pomocy.....

matylda...a powiedz mi jaka datew dałas na suwaczku...ostatniej miesiaczki czy od punkcji plus 14 dni?
bo ja od miesiaczki ale od punkcji miałabym juz dalej pare dni i nie wiem wlasnie
 
A widzicie, bo uprzywilejowanym trzeba być ;-)
A tak serio, to nie wiem czy ja mam aż tak dużo. Ale sygnaturkę jeszcze robiłam jak było stare forum, wraz ze zmianą wizerunku, może i tu zmienili coś.
missdior jeszcze raz wielkie gratulacje
dekada trzymam kciuki.
A ja już jutro wezmę dzieci lub dziecko do domku, mam nadzieję, że mu się u mnie spodoba. Co i jak powiem dopiero w poniedziałek, bo jutro jeszcze idę na ślub i wesele :-)
 
dałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki, tygodnie niby się zgadzają bo lekarz mówił ze jestem na przełomie 6/7 ale wymiar? widziałam dzisiaj jak bije







agniesia---no tak na układy nie ma rady hahaha, a nie wiesz co z tymi wymiarami, ze mi sie tak nie zgadzają? trzymam za Ciebie kciuki...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj, w tym temacie to Ci nie pomogę. Ale skoro lekarz mówi, że ok, to ok. A może Ty patrzysz na wymiar całego pęcherzyka a nie tylko człowieczka?
 
To wszystko ok, nie przejmuj się tym co piszą pod suwaczkiem. Lekarz nie ma zastrzeżeń i to najważniejsze. Zmykam spać, trza się wyspać przed jutrzejszym dniem :-D Dobranoc
 
witam wszystke Babeczki!!!
Matylda...tym suwaczkiem sie nie przejmuj wogóle,ja wczoraj mialam 3tydz. i chyba 5 dzien...a dzisiaj już mam czwarty i niby właśnie następuje zagnieżdżenie???!! ja też już nic z tego nie kapuję!!!
a to dla wszystkich fajnych Kobiet na poprawę humorku i na dobry wekeend...

Płyną plemniki przez jajowód. Na końcu wlecze się jeden, słabiutki, który nagle krzyczy:
- Panowie! Zdrada! Jesteśmy w dupie!
Konsternacja. Wyścig ustaje, wszystkie plemniki wracają, zostaje ten który wołał. Płynie sobie spokojnie i mówi do siebie:
- I tak właśnie rodzą się geniusze.









http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={C6E4C9F8-7E11-4CA1-AA9C-CF9F398F2874}
 
reklama
Missdior: Betka rośnie. A nie mówiłam?
Matylda: Słyszałaś serduszko? Super. Niesamowite wrażenie prawda?
AgniesiaP: Trzymam kciuki!!!

No i też sobie zrobiłam suwaczek. Co tak będę odstawać. W końcu ja też mam czym się pochwalić ;-).
 
Ostatnia edycja:
Do góry