reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Missdior23 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja czekam na mężusia.....
Dziewczynki powiedzcie mi skoro teraz te 6 tygodni mam go trochę podkurować w kwestii tych "wariatów":)...to czy wskazane jest tzw. wykorzystywanie go:):)rzadkie czy częste???? Bo któraś z was mi napisała że jak najbardziej częste bo to pobudza działanie....ale częste tzn ile???:)Niedyskretne pytanie wiem ,ale nie chce zaszkodzić...a to zwykle ja mam większą chcice:):):)
 
reklama
hejka dziewczyny!
Będe miała punkcje w niedzielę i proszę trzymajcie kciuki. Ponoć jestem w dobrej sytuacji i mam dużo komórek, ale ile się pobierze to jedna niewiadoma........
 
Szarlotka
no cos ty.... uzywaj tak czesto jak masz ochote albo twoj maz....nie boj sie, nic mu nie uszkodzisz,.... to nie z porcelany ani z mydla... :))

Szarlotka.... najgorsze to dac facetowi zapomniec do czego mu sluzy ta koncowka. Jezeli ty masz czesciej ochote jak on, to moze i lepiej, bo faceta latwiej rozruszac jak kobitke. Do roboty!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam nareszcie zadzwonił ten mój telefon...jadę na transfer mam być 12 z 9 pecherzyków udało sie wychodować 3 zarodki jak to usłyszłam to się poryczałam myślałam ze trochę więcej bedzie...jeszcze przed transferem mam mieć rozmowę z lekarzem ile zarodków mi podać.mam nadzieję ze wszystko sie uda:-)
 
witam nareszcie zadzwonił ten mój telefon...jadę na transfer mam być 12 z 9 pecherzyków udało sie wychodować 3 zarodki jak to usłyszłam to się poryczałam myślałam ze trochę więcej bedzie...jeszcze przed transferem mam mieć rozmowę z lekarzem ile zarodków mi podać.mam nadzieję ze wszystko sie uda:-)

Dekada...bde mocno trzymać kciuki żeby sie wszystko udało!!!myśl pozytywnie to polowa sukcesu!!!trzymam kciuki









 
Dziewczyny jak ja tak patrzę i czytam to ta inseminacja to się chyba tylko Majce z TVN udała:):):):):):)Ta metoda widzę zawodna jak jasna cholerka!!!!!!!!!!!!!!!

Co do wykorzystywania M dziękuję za rady:):):)Czyli będę molestować nadal.....:)Niech chłopak wie do czego został stworzony oprócz zarabiania na "waciki":)
 
Szarlotka...jak mogę coś podpowiedzieć w sprawach wykorzystywania to...kiedyś czytałam artykuł i w tv program tez patrzałam ,że niby też u mężczyzn masturbacja dobrze wpływa na te sprawy z plemniorami...nie wiem ile w tym prawdy ale mój M ma super nasionka..hahhahahaa ja mu tam nie zabraniam jak lubi to niech....a nasionka pierwsza klasa,także może ...








http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={C6E4C9F8-7E11-4CA1-AA9C-CF9F398F2874}
 
reklama
hej dziwczyny

missidor wielkie gratulacje

powiedzcie mi bo nie mogę powiększyć mojej sygnatury, wyskakuje mi, że mam za dużo linijek i tym samym suwaczek nie wchodzi, a AgniesiaP, ma taką wielką sygnaturę pomocy.....
 
Do góry