reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

czy znasz juz date rozpoczecie stymulacji orientacyjnie? rozumiem ze masz w publicznym szpitalu czy...? jak szybko to sie tam u was posuwa?

ps. czasem wsio jest dobrze a jednak cos nie zaskakuje. napewno jestes tym mocno wykonczona i trzymam kciuki zebys juz byla na ostatniej prostej przed meta
 
reklama
powiem to tak .mysle ze z tym lataniem i zabiegami stracilam zbyt duzo czasu.ale przynajmniej to jest dobre ze teraz ten profesorek ma wszystkie wyniki badan ,wyniki operacji i tak dalej .sam powiedzial ze wielu badan juz nie beda musieli mi robic bo zostaly juz zrobione,musze tylko zrobic te badania genetyczne u nich.no i poczekac chyba t tydzien na odpowiedz z kasy chorych ze zgadzaja sie poryc ta polowe kosztow.profesorek powiedzial ze do czasu badan genetycznych wszystkie papierkowe procedury beda juz zakonczone.no powiedzial ze potrwa to moze z dwa miesiace do pierwszej proby.mojemu mezowi tez juz badan nie beda robic bo ma dore wyniki.takze mysle ze nie potrwa to dlugo.sama jeszcze nie mam pojecia jak to bedzie wygladac.wiem ze bede poddana stymulacji lekami ale nie mowil o zastrzykach tylko cos o lekach w spray.mysle ze po badaniach genetycznych podasza nastepny termin i powiedza co dalej. jezu ale sie rozpisalam.sorry

aha zapomnialam dodac ze to prywatna klinika.ale tu nie ma to znaczenia,bo leczysz sie w prywatnych gabinetach a i tak kasa chorych placi.
 
jesli wspominal o sprayu to najprawdopodobniej bedziesz na dlugim protokole... i dobrze

po sprayu bedziesz miala gonadropiny ktore juz sa w formie zastrzykow, ale wsio po kolei...
 
tzn ze procedura zajmie okolo 2 miesiecy....nie mysl teraz o szczegolach. niech lekarz najpierw potwierdzi to co przypuszczam

co do szczegolow protokolow - wroc sie kilka stron gdzie wrzucilam opis dlugiego i krotkiego protokolu
 
Chanelini witaj babyforumowiczko:)

Mam nadzieję że znajdziesz w nas oparcie i będzie ci z nami weselej:)
Poczytaj poprzednie posty - sporo dowiesz się o in vitro i naszych przypadkach. Lolitka to nasza encyklopedia in vitro i główna zarządzająca, która zarządziła abyśmy miały sygnaturki. Tak więc kochaniutka w wolnej chwili zrób ją sobie, proszę. Kilka kobitek w ostatnim czasie miało transferki i teraz czekamy na ich rezultat, i mamy w naszym gronie ciężarną - Aga.

Jeszcze raz witam:)
 
Hej wszystkim!
Chanelini będę miała niedługo laparoskopię jajników. Czy możesz mi napisać jaki miał być efekt Twojej operacji. Ja będę miała ze względu na PCO. Czy byłaś stymulowana po laparoskopii? Dzięki.

Aga moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Chanelini witaj babyforumowiczko:)

Mam nadzieję że znajdziesz w nas oparcie i będzie ci z nami weselej:)
Poczytaj poprzednie posty - sporo dowiesz się o in vitro i naszych przypadkach. Lolitka to nasza encyklopedia in vitro i główna zarządzająca, która zarządziła abyśmy miały sygnaturki. Tak więc kochaniutka w wolnej chwili zrób ją sobie, proszę. Kilka kobitek w ostatnim czasie miało transferki i teraz czekamy na ich rezultat, i mamy w naszym gronie ciężarną - Aga.

Jeszcze raz witam:)


Cześć Ewelinka :-) Jak się czujesz??? Jakie masz teraz plany, wracasz do racy do tego czerwca i kiedy w ogóle będziesz mogła podejść do następnej próby?
 
reklama
U mnie jak zwykle zajebiście:) Ja prowadzę własną działalność, więc chodzę do pracy kiedy chce. Hahahahahaha :-D:-D:-D:-D:-D:-D Nie, poważnie, pracuję w budownictwie, a teraz jeszcze zima więc do pracy nie chodzę, może pójdę w kwietniu:) 8 marca mam kontrolę pooperacyjną u mojego prywatnego gina, bo tym z Novum to już w nic nie więrzę. Wtedy zobaczę, kiedy następne podejście:) A co Natka u Ciebie, jak tam zdróweczko i samopoczucie psychiczne?

Gdzieś nam Kahaaa zginęła?
 
Do góry