reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

wiesz....do wody mozna sie przyzwyczaic. mowie powaznie
kiedys wogole wody nie pilam bo to gakie paskudztwo, ale po prostu ja zaczelam pic. nie ma ze boli - musi bolec....

ma to sporo walorow zdrowotnych i ze wzgledu na urode, wiec polecam.... no a jak chcesz wage zrzucic to juz wogole mus bo woda przyspiesza spalanie tluszczow

Kobity
Mam jeszcze jedno pytanie. Powiedzcie na jakich protokolach byliscie i jakie leki w jakich dawkach bralyscie?

Czółko pszczółki:-)
ja brałam puregon 150 przez 6 dni, plus cetrotide 250 przez ostatnie dwa dni (czyli razem z puregonem) potem ovitrelle i to wsio. Szybko i bez bólu. Poza tym, że bolały mnie nerki nic się nie działo. Żadnych problemów. To krótki protokół czy długi, bo ja dalej nie rozumiem?:-(
 
reklama
:-)Kobitki, a jednak siknęłam i ....................................................................................................
są dwie kreski :-)
 
:-)Ojej.......SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja już drugi raz nie sikam, nie mam odwagi.
 
Ewelina125 gratuluję. Za wszystkie dziewczyny na tym watku trzymam kciuki.
Wiem że niektóre sie dziwią że tutaj zaglądam,więc tłumaczę otóż lekarz z nfz który wysłał mnie na laparoskopię i potem zapisał clo i jak nie było skutków owocnych powiedział mi, że zostało tylko in vitro. Zmieniłam lekarza i niby jest wszystko dobrze tylko nie ma fasolki wię może ;-):tak: i ja kiedys spróbuję tej metody. Pozdrawiam
 
:-)
Kobitki, a jednak siknęłam i ....................................................................................................
są dwie kreski :-)


GRATTTUUULLLUJE:-)

powtorz koniecznie test za 2 dni


ps. ale i tak chloste dam za wczesny test noooo....

Czółko pszczółki:-)
ja brałam puregon 150 przez 6 dni, plus cetrotide 250 przez ostatnie dwa dni (czyli razem z puregonem) potem ovitrelle i to wsio. Szybko i bez bólu. Poza tym, że bolały mnie nerki nic się nie działo. Żadnych problemów. To krótki protokół czy długi, bo ja dalej nie rozumiem?:-(

Mialas krotki, od razu stymulka bez wyciszania. Ile wychodowalas pecherzykow, a ile komorek dojrzalych pobrali?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mialas krotki, od razu stymulka bez wyciszania. Ile wychodowalas pecherzykow, a ile komorek dojrzalych pobrali?

Bez czego? Jakiego wyciszania? Pęcherzyków miałam tylko 5, pobrali 5 w tym jedna okazała się czymś tam, nie pamiętam nazwy, nie pęcherzykiem, 4 zostały i wszystkie się ładnie rozwinęły, tak mi powiedziano. 1 wzięłam no i 3 zostały zamrożone.Tak jak czytam tu na tym forum to jakoś tak strasznie malutko ich miałam.
 
reklama
Do góry