reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ewelina

Nie jest tak ze co lekarz to co innego powie. Sa ogolne normy dla nasienia i nie trzeba konowalow sluchac tylko sobie mozna samemy z grubsza diagnoze wystawic. Na szczescie sa obiektywne normy i mozna powiedziec zle czy dobrze. jasne ze szczegolow sie mozna czepiac ale nie moze byc 2 skajnie roznych opinie o tym samym. Wtedy obaj sa niepowazni


Lolitka, ale tak u nas było, co lekarz to co innego mówił, już sami dostawaliśmy świra. Potem trafiliśmy do takiego androloga, który wyjął wytyczne WHO i pokazał czarno na białym, jakie parametry nasienie powinno spełniać. Ale i tak po wszystkich wycieczkach po andrologach okazało się że mam niedrożne jajowody. I tu jest pies pogrzebany. :-)
 
Ewelina

No...WHO to jakis wyznacznik. Cale szczescie ze do IVF nasze jajorki nie potrzebne. Ja uwazam IVF za blogoslawienstwo

A tak z ciekawostek. Wiecie ze na calym swiecie w ciagu ost 30 lat nasienie przecietnie pogorszylo sie o 20%. I to bez wzgledu na to jaki kraj i klimat....

No wiesz, jak czytam 26 lat to tak sobie myślę, ale fajnie, jacy młodzi:-), kiedy to było.........:-)

26 lat to bylo dawno i nieprawda:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
znaczy, że młoda jesteś kochana:-)

a ciocia natka już leży w łóżeczku i zgodnie z zaleceniami lilitki zachowuję się jakbym w ciąży była i właśnie pożarłam 4 rafaello:-) Zeżarłabym więcej, ale nie mam.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no kochana

wiec Cie chyba do porzadku musze przyprowadzic. jesli sadzisz ze ci pozwolimy zrec w ciazy to sie myslisz. jesc owszem ale LEPIEJ zdrowiej niz wczesniej.

slodycze precz, orzechy, pestki dynii tak. pestki daja duzo cynku - zapobiega poronieniom. Cie przeszkolim tu troche
 
oj ja mam dużo zdrowego jedzonka i orzeszki i pestki mam, tylko na doła słodycze pożeram:-), zostały mi imprezie niedzielnej i teraz dojadam:-(
 
reklama
Do góry