reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja dziś trzecia beta 0. Wiedziałam od połowy tygodnia, byłam 3 razy w ciąży...objawy muszą być...;( ciężko, powalczymy o rodzenstwo jeszcze chwilę...moje amh 3.2 z dziś...39 kończę w tym roku. W głowie widze siebie teraz jako już mocno poobdzieranego, zniszczonego ale idącego twardo do celu koguta" (był kiedyś taki mem), waleczny gnojek.
 

Załączniki

  • 1483802843_5zoymk_600.jpg
    1483802843_5zoymk_600.jpg
    95,4 KB · Wyświetleń: 88
Ja dziś trzecia beta 0. Wiedziałam od połowy tygodnia, byłam 3 razy w ciąży...objawy muszą być...;( ciężko, powalczymy o rodzenstwo jeszcze chwilę...moje amh 3.2 z dziś...39 kończę w tym roku. W głowie widze siebie teraz jako już mocno poobdzieranego, zniszczonego ale idącego twardo do celu koguta" (był kiedyś taki mem), waleczny gnojek.
strasznie mi przykro 😔
 
Ja uwazam ze konskie dawki lekow i czekanie to najgorsze w tym wszystkim 🤷‍♀️
Mi było słabo, jakbym miała zemdlec. Ale każdy ma inaczej

strasznie mi przykro 😔
Dzięki, popłakałam w tygodniu, raz zbieram siły a za chwilę myśli dojeżdżają, strach I brak wiary...huśtawka, ale trzeba żyć dalej i starać się cieszyć dla ludzi których mam. A walczyć z refundacja...jeszcze chwilę..
 
Ja dziś trzecia beta 0. Wiedziałam od połowy tygodnia, byłam 3 razy w ciąży...objawy muszą być...;( ciężko, powalczymy o rodzenstwo jeszcze chwilę...moje amh 3.2 z dziś...39 kończę w tym roku. W głowie widze siebie teraz jako już mocno poobdzieranego, zniszczonego ale idącego twardo do celu koguta" (był kiedyś taki mem), waleczny gnojek.
Walcz kochana, walcz! Pamietam tego koguta! Czesto tak jest ale on nadal ma sile!
 
Dziewczyny, ja jestem w trakcie stymulacji. Dziś 11 dzień stymulacji
27.02 Estr. 2198pg/ml proge 0.64 ng/ml
24.02 Estr. 800pg/ml, prog 0.14ng/ml
Moje AMH to 0.85.
21.02 Estr 200pg/ml
Mam men.opur 225 I rek.ovelle 12, i orga.luten
Dziś widoczne jakies 8 pęcherzyków, które jakoś nierówno rosną.
Czy ten Estradiol jest ok wg Was?
Zastanawiam się dlaczego one tak wolna rosną, przy poprzedniej stymulacji punkcję miałam już w 11 dc
 
Przykro mi. A powiedzial jakiej jakosci jest ta blastocysta? Moze bedzie to TEN? To naprawde czasem wazne zeby byl silny i najlepszy. I czasem trzeba czekac na niego kilka procedur..
Co do wplywu lekow ja nie czytalam i wolalam nie czytac. Jestem po 4 procedurach, intralipidach, accofilach.. poprostu musze sie czesto badac i dbac o siebie…
Napisz proszę w wolnej chwili Twoja drogę...? Ile transferów jakich zarodków? Co pomogło? Suple? Czy dodatki? Czy zmiany w stymulacji? W jakim wieku i h die udało..?zmiana kliniki? Gratulacje!!
 
reklama
Ja po drugich połówkowych. Potwierdzona dziewczynka 🩷 ponoć będzie wysoka na następną wizytę czeka nas glukoza 🤐
Dużo zdrówka dla Was ♥️
w którym dokładnie tygodniu robiłaś. Ja zapisałam się równo na 20+0, ale jak tak czytam forum, to nie wiem czy nie spytać o przesunięcie na później.
 
Do góry