reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

U nas na prenatalnych potwierdzenie że też dziewczynka 🩷 malutka waży 400 gr także już rośnie piękność mamusi 🤪
u nas też dziewczynka, na 100% - robiliśmy Sanco 😍
Powiem Wam, że od kiedy zaczął się 2 trymestr i skończyły się objawy, jakoś mi dziwnie z tym, że poza bolącymi piersiami i czasem pociągnie brzuch nic nie czuję.
Też tak macie?
 
reklama
u nas też dziewczynka, na 100% - robiliśmy Sanco 😍
Powiem Wam, że od kiedy zaczął się 2 trymestr i skończyły się objawy, jakoś mi dziwnie z tym, że poza bolącymi piersiami i czasem pociągnie brzuch nic nie czuję.
Też tak macie?
Ja dopiero od 4 dni nie wymiotuję ale mdłości mam cały czas 😟 Od końcówki 17 tygodnia czuję ruchy malucha. Na początku nie byłam pewna czy to to ale teraz są już dosyć wyraźne. Piersi wogle nie czuję, jedyny objaw to ciemne sutki .
 
Dopiero z 2 tygodnie temu 😂 ale to jest coś pięknego 🩷 u mnie na szczęście też wszystko minęło , brzuszek jedynie rośnie
Ja przez to, że nie mogłam jeść i ciągle wymiotowałam, od grudnia schudłam 10 kg :\ Nie widać u mnie nic po brzuchu - ja chudnę, maleństwo rośnie i się wyrównuje :D A mimo, że brzuch nie rośnie, ja ciągle smaruję go kremami i oliwkami to rozstępy i tak się robią :o
 
A jeszcze mam jedno pytanie: jestem dziś 16+5 i wczoraj odstawiłam Duphaston, zostały mi jeszcze globulki Cyclogest. Do kiedy je bralyście? Do końca opakowania mam jeszcze na 5 dni, nie wiem czy brać je do końca czy przestać?
Lekarz mówił, że do 16 tygodnia, ale mam otwarte opakowania.
 
Ja przez to, że nie mogłam jeść i ciągle wymiotowałam, od grudnia schudłam 10 kg :\ Nie widać u mnie nic po brzuchu - ja chudnę, maleństwo rośnie i się wyrównuje :D A mimo, że brzuch nie rośnie, ja ciągle smaruję go kremami i oliwkami to rozstępy i tak się robią :o
Taka nasza natura , nie które nie będą miały ani jednego rozstępu , a inne będą miały :)
 
Cześć dziewczyny :)
Mam pytanie do osób które zaszły w ciążę po in vitro.
Ja jestem prawie w 10 tyg ciąży i 3 dni temu odstawiłam Cyglogest i estrofen i mdłości mi ustąpiły. Czy któraś z Was miała podobnie? Mam dopiero w środę lekarza ale może któraś z Was by mnie uspokoiła :)
 
reklama
A jeszcze mam jedno pytanie: jestem dziś 16+5 i wczoraj odstawiłam Duphaston, zostały mi jeszcze globulki Cyclogest. Do kiedy je bralyście? Do końca opakowania mam jeszcze na 5 dni, nie wiem czy brać je do końca czy przestać?
Lekarz mówił, że do 16 tygodnia, ale mam otwarte opakowania.
Ja bym wzięła do końca. Już Ciebie te 5 dni nie zbawi ☺️
 
Do góry