reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja niestety transferu za tydzień nie będę miała bo dopadł mnie covid..:/ łudziłam się, że może zrobią skoro za tydzień, ale brać progesteron i inne przy takim samopoczuciu/osłabieniu to jednak nie jest dobry pomysł. Pechowy czas. Trzymam kciuki za Wasze bety♡
Dużo zdrówka, wykuruj się i działaj. Nowy rok będzie Twój 🤗
 
reklama
Czy robilybyscie transfer np. na dwa dni przed dłuższą podróżą? 7h w samochodzie i na drugi dzień to samo. Jak zdążę z miesiączka to może podeszłabym w styczniu ale właśnie ten nasz wyjazd..lekarz mówi że pacjentki czasami z daleka przyjeżdżają też
Miałam transfer 5 dni przed 13 godzinną podróżą samochodem. Lekarz dał zielone światło więc myślę że samolotem spoko ale oszczędzaj się w tej podróży ! U mnie była biochemiczna czyli cos tam się zaczepiło na chwile…
 
reklama
Miałam transfer 5 dni przed 13 godzinną podróżą samochodem. Lekarz dał zielone światło więc myślę że samolotem spoko ale oszczędzaj się w tej podróży ! U mnie była biochemiczna czyli cos tam się zaczepiło na chwile…
Dzięki za wiadomość, myślę że jak ma się przyjąć zarodek to się przyjmie niezależnie czy jedziesz samochodem dłużej czy nie. Mnie czeka podróż samochodem jakoś 7-8h dwa dni, a parę dni wcześniej transfer, o ile zdążymy. Miał być za tydzień, ale covid...://
 
Do góry