reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Amh masz wysokie ale wyniki stymulacji słabe .. rozumiem, że zarodki to jest wynik kobiety i mężczyzny ale jednak ..
Jak dla mnie słabo.
A leki miałaś te same ?
Raz miałam (przy 5 stymulacji - klapie) inne leki- ovelap czy jakoś tak. I może było dużo komórek ale żadnego zarodka.
Więc może tutaj jest problem ?
Moje amh to Ok 2,7
Przepraszam, że dopiero odpisuję, ale mam ciężkie dni.
Mensinorm, Gonapeptyl i recovelle miałam.
Przy pierwszej stymulacji też mensinorm, ale sam bo to krótki protokół.
Pytałam lekarza czy zmiana leków może coś wnieść ale raczej twierdzi, że nie 😳
Jedyną propozycją na ten moment jest ta podwójna stymulacja… której trochę się obawiam. Wydaje mi się to mocno obciążające 😥
 
Hej, czy któraś z Was miała transfer blastocysty z 6-tego dnia? Ktory dał zdrowa ciążę? Mamy tylko jedna 4bb. Wszystkie były morulami w 5tym dniu i jedna została zamrozona w 6tym jako blastocysta, dwie zdegenerowaly. Ja wyszłam ze szpitala po 5 dniach, ohss...Teraz dochodzenie do siebie w domu.
 
Hej, czy któraś z Was miała transfer blastocysty z 6-tego dnia? Ktory dał zdrowa ciążę? Mamy tylko jedna 4bb. Wszystkie były morulami w 5tym dniu i jedna została zamrozona w 6tym jako blastocysta, dwie zdegenerowaly. Ja wyszłam ze szpitala po 5 dniach, ohss...Teraz dochodzenie do siebie w domu.
Ja będę miała teraz transfer blastki z 6 doby. Embriolog mówił, że to nie wpływa na jej jakość. Też jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce 🤷🏼‍♀️
 
Przepraszam, że dopiero odpisuję, ale mam ciężkie dni.
Mensinorm, Gonapeptyl i recovelle miałam.
Przy pierwszej stymulacji też mensinorm, ale sam bo to krótki protokół.
Pytałam lekarza czy zmiana leków może coś wnieść ale raczej twierdzi, że nie 😳
Jedyną propozycją na ten moment jest ta podwójna stymulacja… której trochę się obawiam. Wydaje mi się to mocno obciążające 😥
Nigdy nie miałam recovellle, ale mensinorm i Gonapeptyl praktycznie zawsze ..
w jakiej jestes klinice ? Może warto rozważyć zmianę kliniki?
 
reklama
Do góry