reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana to tak jakbym o sobie czytała,że tyle jeszcze rzeczy potrzebnych koło domu,że jeszcze węgla nie ma na zimę,że in vitro to strata kasy,bo skoro się nie udało 2 razy to pewnie za 3 razem też nie.Też mi ciężko,nie raz mam łzy w oczach,bo musi brać 2 pracę dodatkowo,żeby jakoś starczyło znowu na podejście.Obiecalam mu ,że to ostatni raz,bo mamy 2 słomki plemnikow z biopsji zamrozone ,nie chcę co roku juz opłacać,a teraz jesteśmy w programie z dofinansowaniem i to bedzie nasza ostatnia szansa. Więc zgodził się.Wiesz,jeśli się marzy o dziecku ,to człowiek tym żyje,mi ciężko bedzue pogodzić się z brakiem macierzyństwa,jeśli się teraz nie uda.
U nas dopiero trzecia procedura dała 3 blastocysty. Po każdej wiedzieliśmy więcej. Warto próbować
 
reklama
już po wizycie z kropkiem większym;) Wszystko Ok, szyjka ładna. Dzidziol znów się bokiem ustawił ale z tego co pan doktor zdołał wypatrzeć to dziewucha będzie😁 tak jakoś już się wewnętrznie nadstawialiśmy;) ale na połówkowych potwierdzimy bo jeszcze nie na 100%. @Ruda08 wpisz mnie prosze na połówkowe na 25 sierpnia:)
Ale zazdroszczę Ci tej dzisiejszej wizyty 🤭 bo mi do tej poniedziałkowej sie tak dłuży..... nawet sprawdzałam czy coś sie na dziś do Doktorka zwolniło , No ale nie , dany mi ten poniedziałek 🤪. I jak pięknie słyszeć , ze nasza dziewczyneczka sie tak ładnie rozwija 🫶🏽🥰🥳
 
Ale zazdroszczę Ci tej dzisiejszej wizyty 🤭 bo mi do tej poniedziałkowej sie tak dłuży..... nawet sprawdzałam czy coś sie na dziś do Doktorka zwolniło , No ale nie , dany mi ten poniedziałek 🤪. I jak pięknie słyszeć , ze nasza dziewczyneczka sie tak ładnie rozwija 🫶🏽🥰🥳
Doczekasz się:) mnie teraz tak szybko czas leci ze masakra, już połowa ciąży zaraz będzie😮 już zaczynam myśleć co trzeba kupić, gdzie rodzic itd itp:) trzymam kciuki za poniedziałkowa wizyte♥️
 
Hej, jakie macie doświadczenia z gonalem, puregonem i rekovelle? Na który lek najlepiej zareagowaliście? Ja raz puregon raz rekovelle, obie procedury nie dały ciąży. Ale przy pure były 2 zarodki. Jestem po suplementacji dhea I amh z 3 wzrosło na 5.27. We qrzesniu 3cia stymulacja, lekarz trochę sugeruje recovelle że nowej generacji etc. Sama nie wiem co myśleć, dyskusja jest otwarta, decyzja u nas dopiero zapadnie. Raczej zrobimy też fertileChip.
Dajcie znać jak Wasze doświadczenia, pewnie lekarz zdecyduje ale mogę też sugerować zmiany...
Pozdrawiam
 
reklama
ja w pierwszej procedurze mialam ovaleap 1200 dawka 275 plus menopur 75 orgalutan plus gonapeptyl
wynik 20 ocytow 5 zarodkow
w drugiej menopur 1200 dawka 275 plus orgalutran i zivafert bo tanszy i latwiej dostepny niz ovitrelle
wynik 23 ocyty 8 zarodkow w sumie to juz 6 pierwszy transfer sie nie udal i jak na razie 1 zarodek odpadl po badaniach pgt czekam na wyniki kolejnego
 
Do góry