reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Aniu, dziękuję za odpowiedź. Tak myślałam... choć jeszcze tliła się we mnie nutka nadzieii. Trochę inaczej sobie to wyobrażałam. Zgodnie z zaleceniem od lekarza bete kontrolną miałam zrobić właśnie 11 dpt. Wizytę mam dopiero we wtorek i teraz dylemat czy przyjmować leki do wtorku.
 
reklama
Aniu, dziękuję za odpowiedź. Tak myślałam... choć jeszcze tliła się we mnie nutka nadzieii. Trochę inaczej sobie to wyobrażałam. Zgodnie z zaleceniem od lekarza bete kontrolną miałam zrobić właśnie 11 dpt. Wizytę mam dopiero we wtorek i teraz dylemat czy przyjmować leki do wtorku.
Mi lekarz zawsze w takim przypadku zalecał odstawienie leków , po odstawieniu leków przyjdzie miesiączka prędzej
 
To spróbuje się skontaktować z lekarzem, bo w sumie to czuje sie jak balon, boli mnie brzuch, plecy, piersi. Dziękuję dziewczyny za podpowiedź. Będę walczyć dalej.
walcz i sie nie poddawaj :)
ja tez jestem po nieudanym transferze ale cały czas walczę i za kilka dni podchodzę do następnego <3
macie jeszcze zarodki ?
 
Stało się najgorsze. Usłyszałam bicie serduszka tylko po to żeby za chwilę umarło.
Przyjęli mnie dziś do szpitala na wywołanie poronienia, na samą myśl co mnie teraz czeka sama wolała bym umrzeć.. piękny sen przerodził się w jakiś koszmar.
Boże ale jak to ? Dlaczego ? Tak mi cholernie jest przykro... każdego nowego dnia ciąży właśnie o to się boje ... i tylko mogę wyobrazić sobie co musisz czuć ... wirtualnie Cię przytulam , i przesyłam mnóstwo siły... 😔🥺
 
reklama
Stało się najgorsze. Usłyszałam bicie serduszka tylko po to żeby za chwilę umarło.
Przyjęli mnie dziś do szpitala na wywołanie poronienia, na samą myśl co mnie teraz czeka sama wolała bym umrzeć.. piękny sen przerodził się w jakiś koszmar.
Przykro mi strasznie:(:( Trzymaj się mocno!!!
 
Do góry