reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak ja się cieszę czytając takie wiadomości, że udaje się naturalnie❤️ gratuluję serdecznie❤️❤️❤️

Mnie prześladuje ostatnio jakiś pech😞 wczoraj drzwi przytrzasnęły mi dwa palce w pracy i lekarz podejrzewał złamanie ( szczęście w nieszczęściu tylko mocno obite więc obyło się bez składania🙈) a
we wtorek mam wizytę u ginekologa. A dzisiaj przez jakiś czas bolał brzuch jak na @ i oczywiście przez jakieś 2-3h ten okres był ( a to dopiero 17 dzień cyklu, ale cały czas od okresu brązowe plamienie)i dobrze, a teraz tylko plamienie jak wcześniej.🫣. Nie wiem czy to przez stres czy ja już wariuje.
 
u mnie endometrioza, problemy z naturalną owulacją,mimo zastrzyków na pęknięcie pęcherzyk nie pękał,obniżone parametry nasienia męża 2% morfologia .. miałam też laparoskopię właśnie na usunięcie endometriozy, były też zrosty w jamie macicy i stan zapalny...
No to sporo tego a tu jednak taka niespodzianka😍😍 gratuluje:):)
 
Super czytać takie pozytywne historie, u mnie w rodzinie tez była taka sytuacja pierwsza dziewczynka z ivf druga wpadka.


Możecie mi powiedzieć jakie macie zaleceni co do oznaczania bhcg po blastocyscie, kiedy macie robić badanie i czy zawsze każą powtarzać 2 dni po? Bo już zapomniałam jak to było i korci mnie sprawdzić w 8dpt a nie 100dpt
 
koleżanka, siedzą w kolejce w klinice w Gdańsku, opowiadała, że obok była dziewczyna w ciązy naturalnej pod nieudanym IVF. Koordynatorka podtwierdziła że są takie historię, chociaż nie są częste. Mówią, że organizm każdej kobiety bardzo indywidualny, i czasami leki/stymulacja działają z jakimś opóżnieniem, i wtedy miła niespodzianka.
 
reklama
Super czytać takie pozytywne historie, u mnie w rodzinie tez była taka sytuacja pierwsza dziewczynka z ivf druga wpadka.


Możecie mi powiedzieć jakie macie zaleceni co do oznaczania bhcg po blastocyscie, kiedy macie robić badanie i czy zawsze każą powtarzać 2 dni po? Bo już zapomniałam jak to było i korci mnie sprawdzić w 8dpt a nie 100dpt
W 6 dpt blastocysty spokojnie można robić pierwszą betę, jej wartości naprawdę mogą sporo powiedzieć, później ważne są przyrosty. Powodzonka 🤞
 
Do góry