reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Krakovi (w Krakowie jak nazwa sugeruje:)) dr Wyroba się specjalizuje w tym temacie. Klinika nowa ale lekarze z duzym doświadczeniem. Poza tym atmosfera jest tu taka ze to chyba tez sprzyja zachodzeniu w ciąże😂 wszyscy mega mili i empatyczni. Mam porównanie np do Parens gdzie się czułam jakbym była w fabryce a nie u lekarza
Dziękuje za odpowiedz😉
Jeśli Ci chodzi o Parens w KRK to tez mam takie samo zdanie
 
reklama
Krakovi (w Krakowie jak nazwa sugeruje:)) dr Wyroba się specjalizuje w tym temacie. Klinika nowa ale lekarze z duzym doświadczeniem. Poza tym atmosfera jest tu taka ze to chyba tez sprzyja zachodzeniu w ciąże😂 wszyscy mega mili i empatyczni. Mam porównanie np do Parens gdzie się czułam jakbym była w fabryce a nie u lekarza
Widzę że mamy podobne zdanie co do kliniki Parens tam jest jak na dworcu tylko peronu brakuje jest się jak numerek w poczekalni kasa się zgadza i to najważniejsze 😞
 
Hej dziewczyny. Wczoraj był mój 7 dpt blastki i na papierze miałam nitki sluzu w kolorze bordowo brazowym.czy to mogła być oznaka implantacji? Wydaje mi się że trochę późno dlatego pytam Was bardziej doświadczonych... Betę wg zalecen mam robić w poniedziałek.
 
Hej dziewczyny. Wczoraj był mój 7 dpt blastki i na papierze miałam nitki sluzu w kolorze bordowo brazowym.czy to mogła być oznaka implantacji? Wydaje mi się że trochę późno dlatego pytam Was bardziej doświadczonych... Betę wg zalecen mam robić w poniedziałek.
A jaki zarodek miałaś podany z której doby
 
Sprawdziłam swoje notatki, ja miałam transfer 12 paźdz. a plamienie implantacyjne 16 i 17 października ( u mnie zaimplantowaly się dwa zarodki) a samo plamienie trwało bardzo krótko, to były dosłownie pojedyncze nitki i trwało ok 1-2 h
 
Sprawdziłam swoje notatki, ja miałam transfer 12 paźdz. a plamienie implantacyjne 16 i 17 października ( u mnie zaimplantowaly się dwa zarodki) a samo plamienie trwało bardzo krótko, to były dosłownie pojedyncze nitki i trwało ok 1-2 h
Ja też miałam podobny timing po pierwszym transferze, plamienie po ok. 5 dniach, ale trwało prawie 2-3 dni.
 
reklama
Do góry