reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
On też podobno jest dobry, i chyba jak widzi potrzebę to też zleca szczepienia.
Napisz Do niego jak wygląda sytuacja , może coś podpowie albo zmodyfikuje leczenie.
Nie załamuj się, u mnie udał się dopiero 7 transfer z 4 stymulacji.
no podobno jest dobry ale wizyta dopiero w maju u doktora a nie mam do niego innego kontaktu więc muszę czekać do wizyty dr sydor mówił że jak się ten transfer nie powiedzie to zostaja immunoglobuliny ja jestem po 4 transferach i 4 stymulacjach
 
Zapisałam się mną listę rezerwowych do dr sydora i zapisałam się również na wizytę do dr chrostowskiego w Krakowie co o nim myślicie
 
właśnie tam dzwonię ale nikt nie odbiera
Oj z dzwonieniem to powiem tak- dodzwonić się tam to cud. Niektórzy dzwonią 3tygodnie i nic 😕 ale mam tam maila, podeśle Ci.
Napisz ze chcesz się umówić na pierwsza wizytę i zostaw swoje dane i nr tel i one na pewno dodzwonią ale mogą nawet do 2-3 tygodni oddzwonić, niestety to jest ich ogromny minus, ale jak już się leczysz to na bieżąco kontakt jest lepszy.
 
Oj z dzwonieniem to powiem tak- dodzwonić się tam to cud. Niektórzy dzwonią 3tygodnie i nic 😕 ale mam tam maila, podeśle Ci.
Napisz ze chcesz się umówić na pierwsza wizytę i zostaw swoje dane i nr tel i one na pewno dodzwonią ale mogą nawet do 2-3 tygodni oddzwonić, niestety to jest ich ogromny minus, ale jak już się leczysz to na bieżąco kontakt jest lepszy.
okej dzięki napisze tam emaila ale wcześniej jeszcze zobaczę co powie mi mój immunolog
 
no podobno jest dobry ale wizyta dopiero w maju u doktora a nie mam do niego innego kontaktu więc muszę czekać do wizyty dr sydor mówił że jak się ten transfer nie powiedzie to zostaja immunoglobuliny ja jestem po 4 transferach i 4 stymulacjach
Ja też jestem pod opieką Syd.ora. Przy 2 ostatnich transferach mialm accofil, intralipid i heparynę/acard.
 
reklama
Do góry