reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, dzięki za odpowiedź, pytania wrzucam do wszystkich, kto ma jakieś doświadczenia i chce się podzielić to odpowie. Ehh, trudne to wszystko. A zarodki jakiej klasy miałaś? Miałam sporo jak 4 z 6. Ja dwa z 6. Te kriotransfery miałaś na cyklu sztucznym z zahamowaniem owulacji czy naturalnym? A ta beta teraz to do ilu wzrosła? To po nacinaniu otoczki widać implantacja była....Doktor sugeruje co może być przyczyną? Ja teraz czekam na miesiączkę więc 1 mc przerwy i od następnego może następna tylko wcześniej rozmowa z lekarzem. Ile masz lat i jakie amh, jeżeli mogę wiedzieć? U mnie 38 w tym roku, 2.6. Pozdrawiam
Nie mogę znaleźć jakiej klasy był zarodek z pierwszego transferu, z drugiego 5.1.2 z trzeciego 3.1.1 i został ostatni zarodek 5.2.2. Dodatkowo dwie komorki zamrozone, ale nie wiem czy po rozmnozeniu beda zdolne do zaplodnienia. Kriotransfery miałam na naturalnym cyklu. Brałam od transferu duphaston 2x1, luteinę 2x1 ,acard i encorton. Pierwsza beta była 7,4 skoczyło do 30,5 i kolejna już spadek bo 30,2. Po tym transferze jeszcze nie rozmawiałam z Doktor o przyczynie, poczekam na okres i dopiero umowie sie na kontrol i rozmowe. Po drugim transferze dołożyła mi z leków encorton. Mam 29 lat, ostatni wynik amh miałam 3,61.
 
reklama
Sok z żurawiny z apteki dużo pij. I Wit.C.
Musisz z lekarzem skonsultować. Jeszcze z ziołowych to urosept jest
Dziękuję za odpowiedź. Pije żurawinę herbatę, bo soku nie mam jutro kupię. I biorę wit. C, zrobiłam sobie jeszcze nasiadówkę z rumianku, może coś pomoże. Jutro o tej godz. już będę po wizycie to będę wiedzieć czy mogę wziąć jakiś lek na to. A jak będzie źle to transfer przełożę na za miesiąc.
 
Dziękuję za odpowiedź. Pije żurawinę herbatę, bo soku nie mam jutro kupię. I biorę wit. C, zrobiłam sobie jeszcze nasiadówkę z rumianku, może coś pomoże. Jutro o tej godz. już będę po wizycie to będę wiedzieć czy mogę wziąć jakiś lek na to. A jak będzie źle to transfer przełożę na za miesiąc.
Ja akurat często miałam zapalenia . Jak już mnie wzięło to co chwilę . Odkąd pije ten sok z żurawiny całą ciążę nic mi się nie przytrafiło i mocz primasort🤣.
 
No czekam czekam. Na ten tydzień mam akurat spore plany to mi nie pasuje 🤣🤣🤣.
Nic się nie rusza, więc nic nie wskazuje na jakieś wyjście;)
Widziałam , że ostatnio po nocy spać nie możesz??

No to jeszcze trzymaj Twojego skarba 💙
Ja zawsze mogę spać, tylko moje dziecię budzi się na mleko. Mam już wszystko przygotowane, tylko klikam „odpowiedz”, zabieram jej butelkę i dalej idziemy spać 😂. Rano wstajemy Ok 10 czasu pl, także trochę późno. Co niektóre to już są po wizytach/ punkcjach 🤩
 
Ja akurat często miałam zapalenia . Jak już mnie wzięło to co chwilę . Odkąd pije ten sok z żurawiny całą ciążę nic mi się nie przytrafiło i mocz primasort🤣.
Rozumiem, oj to dobrze, że w ciąży jest ok. Ja nie pamiętam kiedy miałam zapalenie, dawno jakoś, teraz jak naprawdę na siebie uważam to taka akcja. Mam nadzieję, że będzie dobrze i będzie możliwość tego transferu.
 
reklama
Czy któraś z Was spotkała się z wypadaniem włosów po terapii hormonalnej? Biotyna, żelazo, minoxidil, szampony przeciw wypadaniu... nic nie pomaga.
 
Do góry