reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kontaktowałam się z kliniką, mam się umówić na wizytę po miesiączce i w kolejnym cyklu można będzie robić transfer. Czy któraś z Was jest w stanie mi powiedzieć, kiedy mniej więcej, podaje się taki mrożony zarodek? Boje się, że w kolejnym cyklu wypadnie to na święta... :(
Ja zawsze w 13dc mam podgląd endometrium...I jak jest ok to po tygodniu transfer...czyli od 20 do 23dc. Ja tak mam ale na cyklu sztucznym
 
reklama
Dlaczego tak się dzieje wczoraj miałam punkcję 9 jajeczek , dziś dzwonili do mnie z klinik ze przyjęły sie tylko dwa jajeczka 😳chciałam transfer w 5 dniu ale Pani z labolatorium powiedziała mi Że lepiej aby to było w 3 dniu 😥do piątego czeka sie jak ma sie więcej rezerwowych jajek a tu jak są tylko dwa to szkoda ryzykować bo w macicy mogą przetrwać a na płytce już nie 😢jak to było u was 🥺
 
A ile bierzecie prodresteronu dopochwowo ja mam przepisane 2 razy dziennie po 1 tabletce i tak sobie myśle może zwiększę sobie do 3 razy dziennie po 1 tabletce
 
Dlaczego tak się dzieje wczoraj miałam punkcję 9 jajeczek , dziś dzwonili do mnie z klinik ze przyjęły sie tylko dwa jajeczka 😳chciałam transfer w 5 dniu ale Pani z labolatorium powiedziała mi Że lepiej aby to było w 3 dniu 😥do piątego czeka sie jak ma sie więcej rezerwowych jajek a tu jak są tylko dwa to szkoda ryzykować bo w macicy mogą przetrwać a na płytce już nie 😢jak to było u was 🥺
Moja corcia jest z 3 doby
 
A jak mogę zapytać , Ty masz problemy czy mąż ?
U nas wyglada to tak ze mąż ma bardzo słabe nasienie morfologia 2% DNA 67%
U nas niezdiagnozowano problemu wiec jest najgorzej.Maz napewno nie ma problemu bo ma super wyniki wiec gdzies we mnie tkwi ale diagnozy brak Co prawda ja nie robilam glebszych badan bo sie udalo.
 
reklama
U nas niezdiagnozowano problemu wiec jest najgorzej.Maz napewno nie ma problemu bo ma super wyniki wiec gdzies we mnie tkwi ale diagnozy brak Co prawda ja nie robilam glebszych badan bo sie udalo.
Zgadzam się, że z niepłodnością idiopatyczną dochodzi do wszystkiego szalona frustracja... I na dodatek komentarze, że przecież nadal można próbować naturalnie i się nie poddawać.. No super, tylko że nadal nie działa...
 
Do góry