reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem załamana ta cała sytuacja , to jest nasze 3 podejście , myślałam ze teraz będzie lepiej ze będzie więcej komórek a tu takie rozczarowanie 😢
Dziś przepłakałam w pracy cały dzień . 🥺
Bardzo mi przykro, ale wciąż są te dwa jajeczka, oba się zapłodniły? To zawsze jest szansa. Rozumiem Twoje rozczarowanie :( w mojej pierwszej procedurze żadna komórka nie nadawała się do zapłodnienia, bardzo to przeżyłam.
Z tego co doczytałam to u was jest czynnik męski przede wszystkim. W takim razie czy lekarze mają jakiś pomysł dlaczego stymulacje przebiegają niesatysfakcjonująco?
 
reklama
Zgadzam się, że z niepłodnością idiopatyczną dochodzi do wszystkiego szalona frustracja... I na dodatek komentarze, że przecież nadal można próbować naturalnie i się nie poddawać.. No super, tylko że nadal nie działa...
Tak najlepsze rady to wyluzuj napij sie winka i siup.Gdyby takie to proste bylo.A gdybym sie sluchala tych "zlotych rad"to alkoholizm by u mnie byl a nie dziecko
 
Bardzo mi przykro, ale wciąż są te dwa jajeczka, oba się zapłodniły? To zawsze jest szansa. Rozumiem Twoje rozczarowanie :( w mojej pierwszej procedurze żadna komórka nie nadawała się do zapłodnienia, bardzo to przeżyłam.
Z tego co doczytałam to u was jest czynnik męski przede wszystkim. W takim razie czy lekarze mają jakiś pomysł dlaczego stymulacje przebiegają niesatysfakcjonująco?
Tak zapłodniły się 2
 
reklama
Do góry