reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

ja nie używałam choć miałam dostęp bo koleżanka w ciąży to miała ale ja z panikara jestem to się nie nakręcałam tym bo nie raz w szpitalu nie mogły znaleźć to jak ja bym sobie w domu nie znalazła to zawał murowany
Ja miałam dokładnie to samo i dlatego go koniec końców nie kupiłam 🙈 a siedziałam na allegro i "kupowałam" chyba z 10 razy 😂
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj miałam punkcję, pobrane 13 komórek, dzisiaj dowiem się ile się zapłodnio. Cały dzień byłam rozbita po punkcji i... Wzięłam za małą dawkę lutinusa na noc! :( Według zaleceń z kliniki w dzień punkcji o 22 miałam wziąć DWIE tabletki lutinus dopochwowo o 22 a potem co 8 h 1+ etrofem 1 co 8 h. Czy spieprzyłam na całego? Chce drugą dawkę lutinusa wziąć podwójną zamiast pierwszej... Co myślicie?
 
Cześć dziewczęta, proszę o pomoc i poradę... Wczoraj rano miałam transfer od 16 zaczęła mnie boleć głowa - boli do tej pory... Nie pomaga apap, picie wody i zimnie okłady 😪
 
Dziewczyny czy któraś z Was używa (jeśli tak od którego tygodnia ciąży) detektor tętna?
Czytałam ze nie ma żadnych przeciwskazan i jest w pełni bezpieczne, ale im mniejszy płód tym ciężej do namierzenia 🤔
Macie jakieś doświadczenia?
Ja sobie kupiłam i jestem zadowolona.
Miałam problem żeby doczekać do wizyty kolejnej. A to jakoś mnie uspokaja ;)
 
Dziewczyny, wczoraj miałam punkcję, pobrane 13 komórek, dzisiaj dowiem się ile się zapłodnio. Cały dzień byłam rozbita po punkcji i... Wzięłam za małą dawkę lutinusa na noc! :( Według zaleceń z kliniki w dzień punkcji o 22 miałam wziąć DWIE tabletki lutinus dopochwowo o 22 a potem co 8 h 1+ etrofem 1 co 8 h. Czy spieprzyłam na całego? Chce drugą dawkę lutinusa wziąć podwójną zamiast pierwszej... Co myślicie?
Weź Poprstu pominieta tabletkę. Nic się nie stanie ;)
 
@CzekajacNaCud nie wierzę w to co przeczytałam, dostałam podwojny cios bo dzisiaj z płaczem zadzwonił przyjaciel męża, stracili dziewczynkę w 7 miesiącu przez pieprzona infekcje 😭😢 przyszłam na forum Was poczytać, żeby zobaczyć jak tam Wasze małe sukcesy i się trochę pocieszyć, jest mi bardzo źle z tą informacją tym bardziej , że tyle przeszłaś, wszystko co napiszę w żaden sposób nie ukoi Twojego bólu , ale pamiętaj Ten u Góry czuwa nad Tobą I całą Twoją rodzina,więc teraz daj sobie czas na żałobę po stracie i wracaj do Nas silniejsza , kiedy uznasz że to będzie ten moment ! Przytulam mocno ! ♡
Straszne. Potworna tragedia.
Ja też się strasznie boję infekcji w ciąży;(
 
Weź Poprstu pominieta tabletkę. Nic się nie stanie ;)
Dziękuję! Ostatecznie tak właśnie zdecydowałam, drugą dawkę wzięłam podwójną, teraz pójdę już według schematu.
A czy estrofem przyjmowałyście doustnie? Lekarz nic nie mówił że dopochwowo, ale gdzieś mi się obiło o uszy że tak właśnie go trzeba przyjmować mimo że ulotka mówi doustnie.
 
Każdy lekarz inaczej. Większość dopochwowo, chociaż w ulotce jest doustnie. Podobno lepiej się wchłania.
Jednak najlepiej słuchać lekarza ;) estriadiol do punkcji miałaś ładny ;)
 
reklama
Dziękuję! Ostatecznie tak właśnie zdecydowałam, drugą dawkę wzięłam podwójną, teraz pójdę już według schematu.
A czy estrofem przyjmowałyście doustnie? Lekarz nic nie mówił że dopochwowo, ale gdzieś mi się obiło o uszy że tak właśnie go trzeba przyjmować mimo że ulotka mówi doustnie.

Kilka dziewczyn właśnie pisało ze estrofem stosowały dowcipnie ze podobno lepiej się wchłania .
Mi mówił doustnie . Dopytywałam 2 razy na kolejnej wizycie i wywalił na mnie oczy ze przecież kazał mi doustnie i chyba ich sobie do cipki nie wsadzam 😉

Ale to myśle ze lekarz ustala indywidualny sposób leczenia każdej pacjentki - jeśli nasz wątpliwości warto dopytać lekarza . Tym bardziej ze po estrofemie dochodzi dowcipny progesteron i weź tu tyle razy grzeb w cipce i wsadzaj kolejne tabsy … ☺️

W tej sytuacji pewnej informacji udzieli Ci tylko prowadzący ✊🏻
 
Do góry